LISA! Kursy Językowe za Granicą

Aberdeen

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego w Aberdeen

Szkocja i jej wschodnie Aberdeen to idealna propozycja dla tych, którzy nadzwyczaj cenią sobie fantastyczne krajobrazy i nadmorski klimat. Średniowieczna aura obejmująca to miejsce sprawia, że każdy turysta może poczuć się, choć przez chwilę, Szkotem. Szkoci kochają dobrą zabawę, na co wskazują liczne kluby muzyczne, oferujące doskonałą rozrywkę nocną.

null


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ABERDEEN:

  1. Wyjątkowe doświadczenie: nauka angielskiego w uroczym szkockim miasteczku
  2. Jakość: ładna i przyjazna szkoła, uczestnicy z całego świata
  3. Doskonała lokalizacja: zakwaterowanie i atrakcje miasta w bliskiej odległości

 

Najszybszy sposób, aby szybko nauczyć języka to profesjonalny kurs językowy w dobrej szkole językowej za granicą. Taki kurs oferujemy w Aberdeen. Nie martw się trudnym szkockim akcentem i wymową. Już po kilku dnia przywykniesz i bez problemu będziesz się komunikować ze Szkotami. Decydując się na kurs językowy w Aberdeen wybierasz naukę w jednym z najpiękniejszych miast świata. Powstałe w średniowieczu miasto wybudowano głównie z granitu, który zachwyca do dziś srebrzystymi odcieniami słońca. To tutaj masz niepowtarzalną okazję zasmakowania się w prawdziwych rarytasach licznych restauracji, takich jak Granite Park i Musa, w których oprócz znakomitego jedzenia posłuchać można muzyki na żywo. W Cafe Boheme serwuje się wykwintne dania kuchni francuskiej, a Ci z Państwa, którzy chcieliby skosztować czegoś prostego i typowo szkockiego, powinni wybrać się do Christo Greek Taverna, w której nikt nie ma nic przeciwko długim tańcom na…stołach.

 


LISA-Sprachreisen-Englisch-Aberdeen-Weiden-Berge-Highland-Games-Schottenrock-Dudelsack-Tradition-Taenze-Feste-Festival

Podczas pobytu w Aberdeen warto wybrać się do pubu lub klubu (np. Justice Mill Lane), gdzie przy dźwiękach żywiołowej muzyki można napić się pysznych koktajli, a w niedzielę stać się na chwilę gwiazdą i zaśpiewać karaoke. Legendarny klub Pearl Lounge Nightclub oraz inne przy ulicy Crown Street niewątpliwie zaoferują Ci niezapomnianą rozrywkę. Optymalna pora na wyjazd na kurs językowy do Aberdeen to wiosna i lato. Klimat jest wówczas bardzo łagodny.  W maju Aberdeen i okolice zakwitają wiosennymi kwiatami. Warunki są wtedy idealne do pieszych wędrówek lub przejażdżek rowerem górskim, a całe wybrzeże jest pokryte ludźmi puszczającymi latawce i windsurferami. Od kwietnia do lipca, miłośnicy przyrody mogą zobaczyć liczne kolonie mew na szkockim wybrzeżu. Jesienią i zimą, Aberdeen pokazuje swoje najlepsze strony. Szczególnie w październiku, można podziwiać piękne barwy lasu. Również w miesiącach zimowych jest wiele atrakcji do zobaczenia.

Zadaj pytanie
Wyślij