LISA! Kursy Językowe za Granicą

Montpellier - Classic

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Język francuski w Montpellier – Classic

Szukasz dobrego kursu za jak najniższą cenę. Odpowiedzią są nasze szkoły "Classic". Zapraszamy na kurs języka francuskiego w Montepellier.

 

LISA-Sprachreisen-Franzoesisch-Montpellier-Classic-Place-de-la-Comedie-Oper-Abends-Ausgehen-Sonnenuntergang-Innenstadt-zentral  


Dlaczego warto wybrać Montpellier - Classic:

  1. Najlepsza cena: niedrogie kursy w pieknym akademickim mieście niedaleko morza
  2. Kursy długoterminowe: niskie koszty utrzymania, idealne miejsce w południowej Francji
  3. Jakość: nowoczesna szkoła w centrum miasta, uczestnicy z całego świata


Wybierz się na kurs języka francuskiego do Montpellier,  jednego z najpiękniejszych miast w południowej Francji i w krótkim czasie opanuje język i poznaj miejscowa kulturę i zwyczaje. Nasza szkoła „Classic” znajduje w samym sercu miasta, zaledwie klika kroków od Place de la Comédie. Wybrzeże Morza Śródziemnego znajduje się w odległości 20 minut jazdy samochodem. Jeśli w jednym mieście posiadamy dwie szkoły -  szkołę, której kursy są tańsze określamy mianem „Classic”. Pod względem jakości samego nauczania, kwalifikacji nauczycieli, warunków nauki nie ma większej różnicy. W szkołach „Classic” zazwyczaj grupy są większe.

 

null  

Montpellier leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, na południu Francji. Słońce tutaj świeci przez 300 dni w roku. Piękne krajobrazy Montpellier obejmują szerokie bulwary z wysokimi zielonymi platanami, wąskie brukowane uliczki i ładne budynki w zabytkowym centrum. Znaczna część mieszkańców to uczniowie i studenci. Dzięki nim populacja miasta należy do najmłodszych we Francji. Otoczone łagodnymi wzgórzami, pokrytymi winnicami i pachnącą lawendą, Montpellier jest znane nie tylko z piękniej starówki, ale też z neoklasycznej architektury słynnego hiszpańskiego architekta Ricardo Bofill’a. Obszar zwany Antigone  to idealnie przestrzennie rozmieszczone nowoczesne kompleksy biurowe. Długie promenady i słoneczne place starego miasta, są miejscem niezliczonej ilości uroczych, małych kawiarni. Kawiarnia Saint-Roch jest znana z tego, że przechodnie zatrzymują się tutaj rano, aby skosztować miejscowego różowego  wina.  Ogród botaniczny w Montpellier jest najstarszym we Francji. Został założony w 1593 roku. Znany jako Jardin des Plantes, niesamowity ogród liczy ponad 3000 roślin. Stąd pieszo możemy dotrzeć do Łuku Triumfalnego, zbudowanego na cześć Ludwika XIV.  Idąc dalej, aleją drzew dotrzemy do pięknego parku zwanego Promenade du Peyrou. Stąd rozpościera się cudowny widok na starożytny akwedukt.  W miejscowych parkach możesz znaleźć mężczyzn grających w bule, dla których w danym momencie liczy się tylko to, jak wybić piłki swoich przeciwników dalej od środka pola gry.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .