LISA! Kursy Językowe za Granicą

Nastolatki

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy językowe dla nastolatków 2017

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-England-Bournemouth-Meer-Sonne-betreutes-Freizeitprogramm-Englischkurs-Schueler-Sommerferien

 

Drodzy Rodzice,

Nasza firma zajmuje się organizacją wysokiej jakości zagranicznych kursów językowych dla nastolatków już od ponad 20 lat. Aktualnie w ofercie mamy kursy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, na Malcie, w Hiszpanii, Francji, Niemczech i we Włoszech. Nasze szkoły znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach – wiele z nich na wybrzeżach. Podczas zagranicznego kursu Państwa dziecko będzie miało okazję ćwiczyć swój język nie tylko na lekcjach, ale i w codziennych sytuacjach, dzięki czemu szybko nabędzie swobodę w posługiwaniu się obcym językiem.

Nasze biura sprzedaży znajdują się praktycznie na całym świecie, dzięki czemu uczestnicy Podróży Językowych LISA! stanowią mieszankę różnych narodowości. Państwa dziecko pozna wielu ciekawych ludzi w swoim wieku, z którymi będzie musiało porozumiewać się w obcym języku i od których dowie się co nieco na temat ich kultury. Przez cały czas pobytu na kursie Państwa dziecko pozostawać będzie pod fachową opieką naszych pracowników. W szkołach LISA! zatrudniani są jedynie nauczyciele z wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem w pracy z młodymi ludźmi. Za organizację wolnego czasu odpowiadają kreatywni animatorzy, którzy planują różnorodne ciekawe zajęcia, gry sportowe oraz wycieczki.

Uprzejmie prosimy Państwa o kontakt – porozmawiamy o zainteresowaniach Państwa dziecka, charakterze i oczekiwaniach odnośnie kursu i pomożemy Państwu wybrać dla niego odpowiednią szkołę językową. Nasze dane kontaktowe znajdą Państwo w okienku po lewej stronie. Jeśli mają Państwo obawy, przed wysławieniem samodzielnym dziecka na kurs językowy, prosimy zapoznać się z ofertą zorganizowanych kursów grupowych. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Osoby samodzielne, które mają ukończone 16 lat i mają doświadcznie w podróżowaniu za granicę mogą skorzystać z oferty dla dorosłych. Należy pamiętać, że w przypadku programów dla dorosłych, po za kończeniu zajęć lekcyjnych, kursanci mają pełną swobodę co do spędzenia czasu wolnego i nie są w tym czasie pod opieką pracowników szkoły.

W razie pytań jeszcze raz zapraszamy do kontaktu.

Z poważaniem,

Zespół LISA! Polska
 


Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .