LISA! Kursy Językowe za Granicą

Malaga

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Obóz języka hiszpańskiego dla osób od 13 do 17 lat (od wiosny do jesieni)

Nasza szkoła językowa w Maladze ma swój własny, prywatny basen, z którego kursanci mogą korzystać w wolnym czasie. Jego woda w kolorze głębokiego turkusu błyszczy się w złotym hiszpańskim słońcu.

Obóz języka hiszpańskiego w Máladze
 

null


Pakując się na wyjazd do Malagi, położonej na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol, nie zapomnij przypadkiem kremu do opalania! Jest to idealne miejsce na wakacje dla towarzyskich osób, które lubią łagodny, ciepły klimat. Nasi kursanci uwielbiają ochładzać się kąpielą w otwartym basenie należącym do naszej szkoły. Dzięki bogatej i ciekawej historii miasta jest tutaj wiele do zobaczenia – m.in. Teatr Rzymski, XI-wieczna forteca Alcazaba (obecnie muzeum archeologiczne) i renesansowa katedra. Malaga słynie również z tego, że urodził się tutaj Pablo Picasso, a w jego muzeum (w pałacu Buenavista) znajduje się ponad 200 eksponatów pochodzących z różnych okresów życia tego wielkiego artysty.

Drodzy rodzice, Z chęcią udzielimy Państwu wyczerpujących informacji na temat kursów językowych w Maladze i pomożemy wybrać odpowiedni kurs dla Państwa dziecka. Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem – dane kontaktowe znajdą Państwo w okienku po lewej stronie.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .