LISA! Kursy Językowe za Granicą

Nowy Jork - kampus

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Obóz językowy w  Nowym Jorku - Kampus

Kurs języka angielskiego dla nastolatków w jednej z najbardziej ekscytujących metropolii świata. Nasza doskonale wyposażona szkoła znajduje się w zielonej i zamożnej dzielnicy Bronxville. Zapraszamy uczniów w wieku 12-14 lat lub 15-17 lat, którzy będą zakwaterowani na kampusie szkolnym nadzorowanym 24 godziny na dobę.


Nowy Jork - miasto, które zachwyca
 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-New-York-Campus-College-Atmosphaere-Big-Apple-USA-Sprachkurs-Englisch


Kilka godzin lotu z Europy i jesteśmy w Nowym Jorku. Lądując w nocy na lotnisku JFK i później jadąc taksówką na Manhattan naszym oczom nagle ukaże się niesamowity widok rozświetlonego miasta. Wrażenie zapierające dech w piersiach gwarantowane! Zobacz na własne oczy Statuę Wolności, Empire State Building, Time's Square, Most Brookliński, Central Park i wiele wiele innych.

A jak zobaczysz nasz kampus to oniemiejesz. Na olbrzymim zielonym terenie znajduje się kilka budynków. W jednym z nich znajdują się nowoczesne i doskonale wyposażone sale lekcyjne – tam będą odbywać się Twoje lekcje angielskiego. W innym budynku znajduje się rezydencja studencka, jest też stołówka, korty tenisowe, boiska, sala teatralna – to wszystko do Twojej dyspozycji. Poczuj się jak amerykański  student i Nowojorczyk. Szkoła znajduje się w bezpiecznej dzielnicy Bronxville zaledwie pół godziny drogi od Manhattanu.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .