LISA! Kursy Językowe za Granicą

Nowy Jork - kampus

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Obóz językowy w  Nowym Jorku - Kampus

Kurs języka angielskiego dla nastolatków w jednej z najbardziej ekscytujących metropolii świata. Nasza doskonale wyposażona szkoła znajduje się w zielonej i zamożnej dzielnicy Bronxville. Zapraszamy uczniów w wieku 12-14 lat lub 15-17 lat, którzy będą zakwaterowani na kampusie szkolnym nadzorowanym 24 godziny na dobę.


Nowy Jork - miasto, które zachwyca
 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-New-York-Campus-College-Atmosphaere-Big-Apple-USA-Sprachkurs-Englisch


Kilka godzin lotu z Europy i jesteśmy w Nowym Jorku. Lądując w nocy na lotnisku JFK i później jadąc taksówką na Manhattan naszym oczom nagle ukaże się niesamowity widok rozświetlonego miasta. Wrażenie zapierające dech w piersiach gwarantowane! Zobacz na własne oczy Statuę Wolności, Empire State Building, Time's Square, Most Brookliński, Central Park i wiele wiele innych.

A jak zobaczysz nasz kampus to oniemiejesz. Na olbrzymim zielonym terenie znajduje się kilka budynków. W jednym z nich znajdują się nowoczesne i doskonale wyposażone sale lekcyjne – tam będą odbywać się Twoje lekcje angielskiego. W innym budynku znajduje się rezydencja studencka, jest też stołówka, korty tenisowe, boiska, sala teatralna – to wszystko do Twojej dyspozycji. Poczuj się jak amerykański  student i Nowojorczyk. Szkoła znajduje się w bezpiecznej dzielnicy Bronxville zaledwie pół godziny drogi od Manhattanu.

Zadaj pytanie
Wyślij