LISA! Kursy Językowe za Granicą

Exmouth

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Obóz językowy w Exmouth - angielski nad morzem

Obóz językowy dla 14-17 latków w Exmouth – kurorcie w hrabstwie Devon przy ujściu rzeki Exe, nad kanałem La Manche, słynącego z pięknych plaż i klifów. Południowe położenie i opływający prąd morski Golfsztrom sprawia, że panuje tutaj bardzo przyjazny klimat.

Kursy języka angielskiego dla nastolatków w Exmouth

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-England-UK-Exmouth-Schuelersprachreisen-Sprachkurs-Unterricht-Klasse-Freizeitprogramm-Leute-treffen  

Ciepły Prąd Zatokowy sprawia, że pogoda w Exmouth jest bardzo ładna, a  piaszczyste plaże są doskonałym miejscem wypoczynku. Malownicze miasteczko z białymi domami i pięknymi widokami to fantastyczne miejsce na wakacje nad morzem. Odpoczynek i zabawy na plaży, przejażdżka statkiem, wyścigi gokartowe, wycieczki do Exeter, Dartmoor, Plymouth to tylko niektóre czekające na Ciebie atrakcje.


null  

W Exmouth są wąskie uliczki, ładne i zadbane aleje handlowe i zapierające dech w piersiach widoki na morze ze szczytów klifów. Latem organizowanych jest wiele festiwali muzycznych i artystycznych. Jesienią popularną rozrywką wśród mieszkańców jest puszczanie przeróżnych latawców na plaży. Tradycją zimową jest bożonarodzeniowa kąpiel w morzu.

 

Drodzy Rodzice,

Z chęcią udzielimy Państwu wyczerpujących informacji na temat obozów językowych w Exmouth i pomożemy wybrać odpowiedni kurs dla Państwa dziecka.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .