LISA! Kursy Językowe za Granicą

Exmouth

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Obóz językowy w Exmouth - angielski nad morzem

Obóz językowy dla 14-17 latków w Exmouth – kurorcie w hrabstwie Devon przy ujściu rzeki Exe, nad kanałem La Manche, słynącego z pięknych plaż i klifów. Południowe położenie i opływający prąd morski Golfsztrom sprawia, że panuje tutaj bardzo przyjazny klimat.

Kursy języka angielskiego dla nastolatków w Exmouth

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-England-UK-Exmouth-Schuelersprachreisen-Sprachkurs-Unterricht-Klasse-Freizeitprogramm-Leute-treffen  

Ciepły Prąd Zatokowy sprawia, że pogoda w Exmouth jest bardzo ładna, a  piaszczyste plaże są doskonałym miejscem wypoczynku. Malownicze miasteczko z białymi domami i pięknymi widokami to fantastyczne miejsce na wakacje nad morzem. Odpoczynek i zabawy na plaży, przejażdżka statkiem, wyścigi gokartowe, wycieczki do Exeter, Dartmoor, Plymouth to tylko niektóre czekające na Ciebie atrakcje.


null  

W Exmouth są wąskie uliczki, ładne i zadbane aleje handlowe i zapierające dech w piersiach widoki na morze ze szczytów klifów. Latem organizowanych jest wiele festiwali muzycznych i artystycznych. Jesienią popularną rozrywką wśród mieszkańców jest puszczanie przeróżnych latawców na plaży. Tradycją zimową jest bożonarodzeniowa kąpiel w morzu.

 

Drodzy Rodzice,

Z chęcią udzielimy Państwu wyczerpujących informacji na temat obozów językowych w Exmouth i pomożemy wybrać odpowiedni kurs dla Państwa dziecka.

Zadaj pytanie
Wyślij