LISA! Kursy Językowe za Granicą

Barcelona

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Obóz języka hiszpańskiego dla osób od 13 do 17 roku życia (od wiosny do jesieni)

Odkryj w Barcelonie perełki architektury Art Nouveau. To hiszpańskie miasto położone jest na wybrzeżu, więc wolny czas po lekcjach języka hiszpańskiego możesz spędzać na plaży wygrzewając się na słońcu.
 

LISA-sprachreisen-schueler-spanisch-Barcelona-sightseeing-sprachferien-fahrrad-fahren-meer-sonne-strand-internationale-teilnehmer  

Barcelona to piękne miasto położone na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w północno-wschodniej części Hiszpanii. Stolica Katalonii pełna jest różnorodnych atrakcji dla każdego. Znajdują się tu złote, piaszczyste plaże, na których można opalać się, grać w siatkówkę lub wskoczyć do ciepłego morza. Wielbiciele zakupów na pewno znajdą coś dla siebie na Plaza Cataluña – placu pełnym wszelkiego rodzaju sklepów, położonym jedynie kilka minut spaceru od naszej szkoły językowej. Budowle Barcelony w stylu Art Nouveau z pewnością zachwycą nie tylko miłośników architektury. Najwspanialszą z nich jest zaprojektowana przez Antoniego Gaudiego zjawiskowa katedra Sagrada Familia.

Drodzy rodzice, Z chęcią udzielimy Państwu wyczerpujących informacji na temat kursów językowych w Barcelonie i pomożemy wybrać odpowiedni kurs dla Państwa dziecka. Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem – dane kontaktowe znajdą Państwo w okienku po lewej stronie.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .