LISA! Kursy Językowe za Granicą

Florencja

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Obóz języka włoskiego dla osób od 14 do 17 lat we Florencji (od wiosny do lata)

Florencja to kolebka włoskiego renesansu. Kursanci, którzy przyjeżdżają tu uczyć się włoskiego zawsze są chętni, aby dowiedzieć się więcej na temat bogatego włoskiego dziedzictwa kulturowego i artystycznego.

Obóz języka włoskiego dla nastolatków we Florencji
 

LISA-sprachreisen-italienisch-Florenz-stadt-sightseeing-Santa-Maria-del-Fiore-kuppel-sehenswuerdigkeiten


Florencja - tętniące życiem miasto, zlokalizowana jest na zielonych wzgórzach Toskanii. W miejskich uliczkach schowanych jest wiele małych rynków, które znaleźć można po okrzykach sprzedawców zachwalających swój towar. Rynki te znane są niesamowitego wyboru – często można znaleźć na nich ponad 20 rodzajów pomidorów i ogromne doniczki z różnymi pachnącymi ziołami. Kupujący zazwyczaj dostają ekstra kilka porad kulinarnych. Florencja słynie również z Galerii Uffizi, w której znajdują się dzieła takich artystów, jak Sandro Botticelli, Tycjan, Rubens czy Rembrandt oraz z Galerii dell’Academia, w której oglądać można wspaniały posąg Dawida autorstwa Michała Anioła.

Drodzy Rodzice, Z chęcią udzielimy Państwu wyczerpujących informacji na temat kursów językowych we Florencji i pomożemy wybrać odpowiedni kurs dla Państwa dziecka. Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem – dane kontaktowe znajdą Państwo w okienku po lewej stronie.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .