LISA! Kursy Językowe za Granicą

Bournemouth

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Obóz języka angielskiego w Bournemouth dla  nastolatków 11-17 lat

Ciesz się wakacjami na jednej z cudownych plaż na południowo-zachodnim wybrzeżu Anglii. Kurs językowy można połączyć tu z wieloma atrakcjami sportowymi  jak surfing, pływanie kajakiem, siatkówka plażowa, co stwarza studentom okazję do poznawania nowych przyjaciół z całego świata a dzięki temu doskonalenie swoich umiejętności porozumiewania się w języku angielskim.

Obóz językowy w Bournemouth - opis miasta

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-England-Bournemouth-Meer-Sonne-betreutes-Freizeitprogramm-Englischkurs-Schueler-Sommerferien

Bournemouth jest powszechnie uważane za  najbardziej słoneczne miejsce w Anglii. Słynie z długich, czystych i piaszczystych plaż, wysokich, skalistych klifów oraz oferuje szeroki wachlarz sportów wodnych. Każdego popołudnia organizowane są różnego rodzaju zajęcia pozalekcyjne, w których mogą brać udział wszyscy studenci. Plaża znajduje się tylko 10 minut piechotą od szkoły. Można tu nauczyć się surfować, pływać motorówką, zagrać w siatkówkę plażową lub w piłkę nożną. Na plaży często organizowane są często imprezy zapoznawcze, podczas których nowi studenci integrują się i poznają nowe osoby. Dużą popularnością wśród kursantów cieszą się tradycyjne brytyjskie wieczory grillowe, tzw. barbecue oraz całodniowe wycieczki do Londynu czy Stonehenge.

LISA-sprachreisen-englisch-bournemouth-strand-sonnenuntergang-pier-meer-freizeit-spaziergang

Drodzy Rodzice,


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt drogą  e-mailową lub  telefoniczną pod adres wskazany na polu informacyjnym po lewej stronie. Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji oraz udzielimy rad odnośnie kursu językowego w Bournemouth dla Państwa dziecka.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .