LISA! Kursy Językowe za Granicą

Paryż

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka francuskiego w Paryżu

Zakochaj się w Paryżu - mieście eleganckich i modnych ludzi. którzy tam mieszkają. Znajdziesz tu słynne na całym świecie zabytki, wąskie uliczki, klimatyczne restauracje. To doskałe miejsce, nie tylko dla zakochanych.

null  


Dlaczego warto wybrać Paryż:

  1. Najlepsze miejsce: nauka francuskiego w samym centrum Paryża
  2. Szeroki wybór: francuski i prawo, kursy języka i kultury, przygotowanie do matury
  3. Jakość: szkoła położona w centrum, bogate doświadczenia, zajęcia popołudniowe


Po wylądowaniu na lotnisku Charles de Gaulle od razu  będziesz wiedział, że jesteś w Paryżu. Kobiety w eleganckich sukniach i mężczyźni z wąsami, ubrani w gustowne garnitury; poczujesz się jak w jednym z filmów z Luis de Funes. Te futurystyczne lotnisko zostało zbudowane w 1974 roku i za każdym razem wprawia w zachwyt nowo przybyłych turystów. Nie można również pominąć innych dzieł architektury oraz imponująco zaprojektowanych stacji metra. Nasza szkoła znajduje się w tętniącym życiem sercu Paryża, otoczonym pięknymi bulwarami miasta. Większość najbardziej znanych atrakcji Paryża znajduje się zaledwie kilka minut drogi stąd. Biała Bazylika Sacré-Coeur stoi dumnie na szczycie słynnego wzgórza Montmartre, nad brzegiem rzeki Sekwany. Niedaleko znaleźć można również majestatyczne parki i wielowiekowy rynek "Les Halles". Zaledwie kilka minut spacerem dotrzeć można do Centrum Georges'a Pompidou - nowoczesnego budynku ze szklanej płyty, na zewnątrz którego znajduje się cała instalacja tego obiektu pomalowana na różne kolory. Ten kompleks jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i konferencyjnych Paryża. Mieści w sobie muzeum sztuki współczesnej (Musée National d'Art Moderne) oraz główną bibliotekę publiczną Francji.

 

LISA-Sprachreisen-Franzoesisch-Frankreich-Paris-Grand-Boulevards-Sjopping-Einkaufen-Champs-Elysees-Designermode

 

Tuż za Centrum Pompidou, znajdziesz dzielnicę Marais, starożytną i tętniącą życiem część Paryża, której małe, urokliwe butiki zapraszają na zakupy. Romantyczny spacer wzdłuż Le Marais prowadzi prosto do Place des Vosges, gdzie niegdyś mieszkał Victor Hugo. Na  następnej ulicy po lewej stronie znajdziesz sklepy, gdzie można kupić pyszne francuskie sery, nieco dalej jest kolumna na środku Place de la Bastille, pomnik szturmu Bastylii na początku Rewolucji Francuskiej w 1789 roku. Z tego miejsca jest zaledwie parę kroków do najbliższej stacji metra Saint-Paul, skąd można pojechać do słynnego Muzeum w Luwrze. Oczy wszystkich odwiedzających skierowane są na obraz Mona Lisa. Każdy próbuje rozwiązać odwieczną zagadkę jej spojrzenia i uśmiechu.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .