LISA! Kursy Językowe za Granicą

San Diego Beach

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy angielskiego San Diego - Beach

Nasze kursy językowe w San Diego - Beach odbywają się bezpośrednio nad morzem, w tętniącej życiem dzielnicy przy plaży Pacific Beach. Do centrum San Diego można dojechać w pół godziny, środkami transportu publicznego. To idealne miejsce dla osób chcących połączyć naukę angielskiego z cudownymi wakacjami.

LISA-sprachreisen-englisch-san-diego-beach-hafen-boot-yacht-meer-stadt-hochhaus  


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SAN DIEGO - BEACH:

  1. Miejsce: nauka angielskiego nad morzem, międzynardowa atmosfera
  2. Jakość: wysoki poziom nauczania, indywidualne podejśćie do uczestników kursów
  3. Wygoda: odbiór z lotniska  i dowiezienie do miejsca zakwaterowania bezpłatne

 

Szkoła językowa znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy handlowej Garnet Avenue, zaledwie 5 minut od plaży w otoczeniu licznych butików, kawiarni i restauracji. Piękna piaszczysta plaża ciągnie się przez wiele kilometrów. To raj dla miłośników sportów wodnych, a zwłaszcza surfingu i kitesurfingu.  Słynny park rozrywki „Sea World” znajduje się zaledwie 20 minut jazdy autobusem. Również wieczorem nie sposób się nudzić. Bogactwo wszelkiego rodzaju lokali przy nadmorskiej promenadzie zachęca do odrobiny szaleństwa.

 

LISA-sprachreisen-englisch-san-diego-beach-meer-kueste-ausflug-pier

 

Szerokie ulice San Diego wypełnione po brzegi palmami i wieżowcami, prowadzą do dzielnicy Gaslamp w centrum miasta, w której małe butiki i duże centra handlowe są doskonałym miejscem na zakupy. Dotrzesz tu w półgodziny  W starej części miasta znajdziesz  kolorowe domy z hiszpańskich i meksykańskich czasów kolonialnych. Domy wyposażone są w tradycyjne indiańskie i meksykańskie wzory płytek, które zdobią ramy okien i fasad. Meksyk leży zaledwie godzinę jazdy stąd - idealnie na krótki pobyt!


Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .