LISA! Kursy Językowe za Granicą

Dublin

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kurs języka angielskiego w Dublinie

Dublin to miasto młodych - większość jego mieszkańców stanowi młodzież w wieku studenckim, czyniąc je żywiołową stolicą rozrywki. Otoczone jest zielonymi łąkami, na których wypasane są owce. W pobliżu znajdują się plaże o pierwotnym charakterze, w które dotychczas nie ingerował człowiek.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Dublin-Irland-TEmple-Bar-Ausgehen-Pubs-Bars-Nachtleben-Einkaufen  

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DUBLIN:

  1. Jakość: nowoczesna szkoła z indywidualnym podejściem do uczestników kursów
  2. Doskonała lokalizacja: w samym centrum, w pobliżu największych atrakcji miasta
  3. Bogaty wybór kursów: intensywne, egzaminacyjne, zajęcia indywidualne


Nie bez powodu określa się Dublin jako młodzieżowe miasto. Ponad połowa jego mieszkańców to studenci, którzy w wolnych chwilach chętnie wychodzą do, licznych w tym mieście, pubów. Irlandczycy rozsmakowują się w wykwintnych trunkach. Uwielbiają dobrą whisky oraz słynne na całym świecie tutejsze piwo. Guinness to trunek, który zna prawie każdy, jednak nie każdy miał okazję go posmakować. Warzony w irlandzkim browarze zachęca do poznania sposobu jego produkcji, a każdy zwiedzający w prezencie może liczyć na pintę piwa.


null

 

Najbardziej rozpoznawalną częścią Dublina jest dzielnica Temple Bar, będąca centrum życia kulturalnego i rozrywkowego. Charakteryzuje ją niepowtarzalny, średniowieczny układ ulic, przy których znajduje się mnóstwo doskonałych barów i klubów serwujących fantastyczne brzmienia do późnych godzin nocnych. Oprócz tego, miejsce to sprzyja relaksowi- warto zjeść lub napić się aromatycznej kawy w jednej z restauracji, bądź kawiarni lub też zrobić niezapomniane zakupy w ekskluzywnych butikach. Temple Bar zlokalizowana jest między rzeką Liffey a jedną z najpiękniejszych ulic, Dame Street, u której w jednym końcu mieści się najstarszy uniwersytet dubliński- Trinity College, zaś w drugim Katedra Kościoła Chrystusowego (czyli Christ Church Catedral). Warto też podkreślić, że z centrum Dublina można w zaledwie pół godziny dotrzeć do najpiękniejszych miejsc: plaż, stromych klifów, zielonych parków oraz przejrzystych jezior.

Zadaj pytanie
Wyślij