LISA! Kursy Językowe za Granicą

Dublin

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kurs języka angielskiego w Dublinie

Dublin to miasto młodych - większość jego mieszkańców stanowi młodzież w wieku studenckim, czyniąc je żywiołową stolicą rozrywki. Otoczone jest zielonymi łąkami, na których wypasane są owce. W pobliżu znajdują się plaże o pierwotnym charakterze, w które dotychczas nie ingerował człowiek.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Dublin-Irland-TEmple-Bar-Ausgehen-Pubs-Bars-Nachtleben-Einkaufen  

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DUBLIN:

  1. Jakość: nowoczesna szkoła z indywidualnym podejściem do uczestników kursów
  2. Doskonała lokalizacja: w samym centrum, w pobliżu największych atrakcji miasta
  3. Bogaty wybór kursów: intensywne, egzaminacyjne, zajęcia indywidualne


Nie bez powodu określa się Dublin jako młodzieżowe miasto. Ponad połowa jego mieszkańców to studenci, którzy w wolnych chwilach chętnie wychodzą do, licznych w tym mieście, pubów. Irlandczycy rozsmakowują się w wykwintnych trunkach. Uwielbiają dobrą whisky oraz słynne na całym świecie tutejsze piwo. Guinness to trunek, który zna prawie każdy, jednak nie każdy miał okazję go posmakować. Warzony w irlandzkim browarze zachęca do poznania sposobu jego produkcji, a każdy zwiedzający w prezencie może liczyć na pintę piwa.


null

 

Najbardziej rozpoznawalną częścią Dublina jest dzielnica Temple Bar, będąca centrum życia kulturalnego i rozrywkowego. Charakteryzuje ją niepowtarzalny, średniowieczny układ ulic, przy których znajduje się mnóstwo doskonałych barów i klubów serwujących fantastyczne brzmienia do późnych godzin nocnych. Oprócz tego, miejsce to sprzyja relaksowi- warto zjeść lub napić się aromatycznej kawy w jednej z restauracji, bądź kawiarni lub też zrobić niezapomniane zakupy w ekskluzywnych butikach. Temple Bar zlokalizowana jest między rzeką Liffey a jedną z najpiękniejszych ulic, Dame Street, u której w jednym końcu mieści się najstarszy uniwersytet dubliński- Trinity College, zaś w drugim Katedra Kościoła Chrystusowego (czyli Christ Church Catedral). Warto też podkreślić, że z centrum Dublina można w zaledwie pół godziny dotrzeć do najpiękniejszych miejsc: plaż, stromych klifów, zielonych parków oraz przejrzystych jezior.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .