LISA! Kursy Językowe za Granicą

Vancouver

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego w Vancouver

Vancouver to piękne miasto położone między Oceanem Spokojnym, a wyniosłymi Górami Skalistymi. Kanada słynie z cudownej dzikiej przyrody; w tym niedźwiedzi grizzly i orłów, często przedstawianych na drewnianych totemach wykonanych przez rdzennych mieszkańców państwa.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Vancouver-Kanada-Wasserflugzeug-Skyline-Wald-Herbst-Indian-Summer  


Dlaczego warto wybrać Vancouver:

  1. Najlepsze miejsce: przepiękne miasto, wiele możliwości rekreacji i relaksu
  2. Wysoki poziom: świetne rekomendacje na całym swiecie, liczne akredytacje
  3. Jakość: nowoczesna szkoła, uczestnicy z całego świata, kursy biznesowe

 

Panoramę Vancouver tworzą sięgające chmur wieżowce, błękitne morze i piękny zielony krajobraz. Miasto położone jest w Kolumbii Brytyjskiej, na zachodnim wybrzeżu Kanady. W samym jego centrum populacja liczy ok. 600 tysięcy, a kolejne 2 miliony ludzi zamieszkuje przedmieścia. W Vancouver znajduje się kilka plaż, które rozciągają się od parku Stanley Park po zatokę False Creek. Stanley Park to jeden z największych śródmiejskich obszarów zielonych w Kanadzie. Jego ścieżki wypełnione są osobami uprawiającymi jogging oraz jeżdżącymi na wrotkach, rolkach i rowerach. Bardzo popularne wśród mieszkańców są kilkugodzinne wyścigi rowerowe. W parku znajdują się również różnego rodzaju boiska oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Miłośnicy kajaków powinni wybrać się na spływ rzeką Capilano, którą dopłynąć mogą do jeziora o tej samej nazwie. Vancouver jest rajem również dla tych, którzy aktywni są po zmierzchu – imprezowym centrum miasta są okolice stacji Waterfront. Bary i kluby na ulicy Granville Street wprost tętnią życiem nocnym!

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Vancouver-Kanada-Hafen-Skyline-Boote-herbst-Indian-Summer-Freizeit-Sehenswuerdigkeiten

 

Od początku grudnia do końca  kwietnia w mieście i otaczających je górach widać oznaki zimy. Wszystko przykryte jest białym, puszystym  śniegiem, a okoliczne stoki zapełniają się miłośnikami narciarstwa oraz snowboardu. W Vancouver w każdej dzielnicy znajduje się kilka wypożyczalni sprzętu zimowego i serwisów. Ze środka miasta jedynie w pół godziny można dostać się do centrum narciarstwa i wspinaczki - w góry północnego wybrzeża. Możesz wybierać tam spośród trzech różnych ośrodków narciarskich, a śnieg w zimowych miesiącach ma tam kilka metrów głębokości.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .