LISA! Kursy Językowe za Granicą

Vancouver

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego w Vancouver

Vancouver to piękne miasto położone między Oceanem Spokojnym, a wyniosłymi Górami Skalistymi. Kanada słynie z cudownej dzikiej przyrody; w tym niedźwiedzi grizzly i orłów, często przedstawianych na drewnianych totemach wykonanych przez rdzennych mieszkańców państwa.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Vancouver-Kanada-Wasserflugzeug-Skyline-Wald-Herbst-Indian-Summer  


Dlaczego warto wybrać Vancouver:

  1. Najlepsze miejsce: przepiękne miasto, wiele możliwości rekreacji i relaksu
  2. Wysoki poziom: świetne rekomendacje na całym swiecie, liczne akredytacje
  3. Jakość: nowoczesna szkoła, uczestnicy z całego świata, kursy biznesowe

 

Panoramę Vancouver tworzą sięgające chmur wieżowce, błękitne morze i piękny zielony krajobraz. Miasto położone jest w Kolumbii Brytyjskiej, na zachodnim wybrzeżu Kanady. W samym jego centrum populacja liczy ok. 600 tysięcy, a kolejne 2 miliony ludzi zamieszkuje przedmieścia. W Vancouver znajduje się kilka plaż, które rozciągają się od parku Stanley Park po zatokę False Creek. Stanley Park to jeden z największych śródmiejskich obszarów zielonych w Kanadzie. Jego ścieżki wypełnione są osobami uprawiającymi jogging oraz jeżdżącymi na wrotkach, rolkach i rowerach. Bardzo popularne wśród mieszkańców są kilkugodzinne wyścigi rowerowe. W parku znajdują się również różnego rodzaju boiska oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Miłośnicy kajaków powinni wybrać się na spływ rzeką Capilano, którą dopłynąć mogą do jeziora o tej samej nazwie. Vancouver jest rajem również dla tych, którzy aktywni są po zmierzchu – imprezowym centrum miasta są okolice stacji Waterfront. Bary i kluby na ulicy Granville Street wprost tętnią życiem nocnym!

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Vancouver-Kanada-Hafen-Skyline-Boote-herbst-Indian-Summer-Freizeit-Sehenswuerdigkeiten

 

Od początku grudnia do końca  kwietnia w mieście i otaczających je górach widać oznaki zimy. Wszystko przykryte jest białym, puszystym  śniegiem, a okoliczne stoki zapełniają się miłośnikami narciarstwa oraz snowboardu. W Vancouver w każdej dzielnicy znajduje się kilka wypożyczalni sprzętu zimowego i serwisów. Ze środka miasta jedynie w pół godziny można dostać się do centrum narciarstwa i wspinaczki - w góry północnego wybrzeża. Możesz wybierać tam spośród trzech różnych ośrodków narciarskich, a śnieg w zimowych miesiącach ma tam kilka metrów głębokości.

Zadaj pytanie
Wyślij