LISA! Kursy Językowe za Granicą

Dublin - By the Sea

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kurs angielskiego w Dublinie - By the Sea

Piękne plaże, tradycyjne irlandzkie puby oraz przyjaźni i otwarci mieszkańcy tworzą niezwykły klimat tego miasta. Ta nadmorska dzielnica Dublina jest największym irlandzkim ośrodkiem żeglarstwa i sportów wodnych, a do samego centrum miasta oddalona jest zaledwie o 20 minut drogi pociagiem.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Dublin-by-the-Sea-Hafen-Meer-Wassersport-Segelboote-Strand-Moewen

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DUBLIN - BY THE SEA:

  1. Atrakcyjna cena: kurs angielskiego  nad morzem w dobrej cenie
  2. Malownicza dzielnica: dobrze skomunikowana z centrum Dublina
  3. Jakość: niewielka szkoła z ogrodem z indywidualnym podejściem do uczestników kursu


Podczas kursu języka angielskiego w dzielnicy Dun Laoghaire można zrelaksować się na plaży, pożeglować, nurkować i wędkować lub po prostu pospacerować po tym największym porcie w Irlandii. Równie dobrze można poznać irlandzką historię i kulturę, którą można odkryć w różnych muzeach i na wystawach, a w tym wystawie w Shackleton i James Joyce Museum. Można także iść na zakupy na George Street, a wieczorami korzystać w pełni z życia nocnego w tradycyjnych irlandzkich pubach, gdzie na pewno spotkasz otwartych i pełnych  humoru Irlandczyków, którzy chętnie słuchają i bawią się przy tradycyjnej muzyce irlandzkiej. Jeśli będziesz mieć ochotę spędzić wieczór spokojniej, to godnym polecenia jest Pavilion Theatre. Znajduje się tam kino, sala koncertowa i teatr w jednym budynku, a wspaniałe wydarzenia kulturalne odbywają się regularnie.

 


LISA-Sprachreisen-Englisch-Dublin-by-the-Sea-Innenstadt-Dublin-Nachtleben-Lichter-Abends-Ausgehen

 

Do centrum Dublina jest tylko 20 minut drogi, korzystając z DART, czyli miejskiego systemu kolejowego. Dzięki młodej populacji, która jest tu wiekszością, Dublin jest bardzo żywym miastem. W jego sercu znajduje się zabytkowy Mountjoy Square, gdzie do dziś stoją oryginalne gruzińskie domy. Obszar ten stał się domem dla znanych osobistości, w tym Artura Guinnessa i irlandzkiego poety Johna O'Leary. Tuż przy tej ulicy znajduje się mały park, a centrum rozrywki klubowej - Temple Bar,  zaledwie 10 minut spacerem dalej. Kluby ciągnące się wzdłuż ulic i tradycyjna irlandzka muzyka płynąca z okien wielu miejskich pubów sprawiają, że nie można oprzeć się temu zaproszeniu do spotkania z lokalnymi mieszkańcami w jednym z nich.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .