LISA! Kursy Językowe za Granicą

Queenstown

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego w Queenstown

Queenstown to położona na Południowej Wyspie Nowej Zelandii stolica przygody, w której można skakać na bungee, wybrać się na rafting, a także na narty i snowborad w niesamowitej, zapierającej dech w piersiach scenerii.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Neuseeland-Queenstown-Meer-Wassersport-Kanu-Kayak-Rafting-Extremsport-Neuseeland

Queenstown to miasto położone w regionie Otago na Południowej Wyspie Nowej Zelandii, otoczone majestatycznymi górami. Jest to znany na całym świecie kurort, który oferuje znakomite warunki do uprawiania różnego rodzaju sportów na świeżym powietrzu, w tym również zimowych, w malowniczej okolicy jeziora Wakatipu. Turyści przyjeżdżają tu na narty, snowboard, piesze wędrówki, wspinaczkę, a także, by polatać paralotnią nad tą wspaniałą scenerią i podziwiać piękno Nowej Zelandii z perspektywy ptaka. Naturalne piękno tutejszych gór, dolin i rzek zauważone zostało przez ekipę filmową słynnej trylogii „Władca Pierścieni”, której część akcji została nakręcona właśnie tutaj.

Okolice Queenstown znane są również ze swoich gatunków wina, takich jak Pinot Gris, czy Pinot Noir. Turyści mogą skosztować ich podczas specjalnych wycieczek połączonych z degustacją, a także w wielu kawiarniach i restauracjach. W mieście znajduje się również mnóstwo ciekawych sklepów, zwłaszcza przy historycznej ulicy Buckingham Street. Polecamy wstąpić tam do jednego z nich po ręcznie produkowane czekoladki. Wieczorami mieszkańcy Queenstown spotykają się w centrum, głównie w okolicy Steamer Wharf – dużego drewnianego pomostu na jeziorze Wakatipu, pełnego barów, klubów i restauracji.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .