LISA! Kursy Językowe za Granicą

Honolulu - Waikiki

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego w Honolulu – Waikiki

Ucz się angielskiego w prawdziwym raju – w Honolulu czekają na Ciebie wysokie kokosowe palmy, czysty biały piasek, tańce hula pod słonecznym, błękitnym niebem, tropikalne lasy oraz ogromne, aktywne wulkany!

LISA-Sprachreisen-Englisch-Hawaii-Honolulu-Strand-Waikiki-Beach-Wassersport-Surfen-Baden-Quad-Fahren-Palmen  

Honolulu to miasto położone na południu wyspy Oahu, na Oceanie Spokojnym. Wyspa otoczona jest prawie 200 km cudownych plaż, a najpiękniejsza z nich, Waikiki, znajduje się właśnie w Honolulu. Biały piasek, wysokie zielone palmy i czysta, błękitna woda – to wszystko sprawia, że uwielbiają ją zarówno wielbiciele wygrzewania się na słońcu, jak i surferzy i płetwonurkowie.

 

LISA-sprachreisen-englisch-Honolulu-Waikiki-meer-sonne-strand-stadt-skyline-surfen-swimmen-sightseeing

 

Dla tych ostatnich nie lada atrakcją jest również zlokalizowana na północy wyspy plaża Weimea, która kusi śmiałków swoimi wysokimi falami. Miłośnicy nurkowania powinni z kolei odwiedzić zatokę Hanauma Bay, która kryje w sobie podwodny świat pełen egzotycznych ryb, żółwi morskich i delfinów. Warto wspomnieć, że zatoka ta powstała w kraterze wygasłego wulkanu. Wulkany na Hawaiach to jedna z ważniejszych atrakcji turystycznych – kilka z nich do dzisiaj pozostaje aktywnych. Największym z nich jest wznoszący się na wysokość powyżej 4200 m n.p.m. Mauna Kea – cel wspinaczek wielu turystów. Kolejną dużą atrakcją przyrodniczą wyspy Oahu jest las deszczowy – istnieje możliwość zwiedzania go razem z przewodnikiem.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .