LISA! Kursy Językowe za Granicą

Nowy Jork - Times Square

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Nowym Jorku - Times Square

Mieszkańcy z Manhattanu żyją szybko. Znajdź się w centrum akcji. Times Square jest najbardziej charakterystycznym miejscem Nowego Jorku. Rozświetlające neony z reklamami największych gigantów światowych, przypominają o wyjątkowości i znaczeniu tego miejsca.

nullDLACZEGO WARTO WYBRAĆ NOW JORK - TIMES SQUARE:

 

  1. Jakość: szeroki wybór kursów, uczestnicy z całego świata, wysoki poziom nauczania
  2. komfort: nowoczesna szkoła w sercu pulsującego miasta
  3. Lokalizacja: największe atrakcje w zasięgu ręki.
 
 
Większość atrakcji turystycznych Nowego Jorku znajduje się na Manhattanie. Empire State Building - najwyższy budynek w mieście, na który w słynnym filmie wspinał się King Kong, centrum finansowo-giełdowe Wall Street, czy Central Park, który gości każdej jesieni słynny nowojorski maraton. Manhattan to również miejsce gdzie ulokowane są najlepsze sklepy, zwłaszcza w dzielnicy Soho i na 5th Avenue (Piątej Alei). Eleganckie butiki, galerie sztuki idą w parze z awangardowymi wnętrzami sklepów znanych designerów. Artyści z Soho swoimi pracami odciskają piętno w całym mieście. Soho ma bardzo europejski charakter. Koniecznie wybierz się do kościoła ewangelicznego w Harlemie, aby usłyszeć śpiewające chóry gospel, zaledwie 10 minut spacerem od Central Parku.


LISA-Sprachreisen-Englisch-New-York-Times-Square-USA-Central-Park-Chrysler-Buidling-Empire-State-Broadway

 

Manhattan to również dom legendarnego Brodway’u – dzielnicy teatralnej Nowego Jorku, o występach na której marzą miliony aktorów i aktorek z całego świata. Z ponad 500 galeriami sztuki, 150 muzeami i podobną ilością teatrów, Nowy Jork jest uznawany za wpływowe centrum kulturalne świata. Po drugiej stronie rzeki znajduje się Brooklyn – dzielnica domów z czerwonej cegły i piaskowca z XIX wieku. Dzielnica właściwie ulokowana jest na Long Island i ma powierzchnią zbliżoną do Majorki. Naturalne piękno tego  miejsca, nazywanego również Gold Coast skłoniło wielu milionerów do zbudowania tutaj swoich domów. Na Long Island urodził się Woody Allen, a Steven Spielberg ma dom wakacyjny.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .