LISA! Kursy Językowe za Granicą

Nicea

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Język francuski w Nicei

Nasza szkoła językowa w Nicei jest jedną z najbardziej cenionych we Francji. Lazurowe Wybrzeże słynie z urokliwych kawiarenek, słonecznych plaż i niebieskiego Morza Śródziemnego.

null  


Dlaczego warto wybrać Niceę:

  1. Wymarzony urlop: nauka francuskiego na Côte d’Azur, tylko 15 minut od plaży
  2. Szeroki wybór kursów: kursy biznesowe, języka i kultury, kursy egzaminacyjne
  3. Jakość: ładna szkoła w centrum miasta, nowoczesne wyposażenie, atmosfera sprzyjająca nauce

 

Nicea położona jest na Lazurowym Wybrzeżu na południu Francji. Ten atrakcyjny region przyciąga turystów z Francji i z całego świata swoim łagodnym klimatem – w lecie jest tu naprawdę ciepło i słonecznie – idealne warunki do odpoczynku nad morzem! W okolicy znajdują się również takie popularne miejscowości jak Cannes i Monaco. Każda z nich ma swój niepowtarzalny klimat. W romantycznej Nicei, w wieczornych godzinach eleganckie kamienice przy szerokich bulwarach na Starym Mieście skąpane są w pomarańczowych promieniach zachodzącego słońca – ten widok naprawdę robi wrażenie! Podczas zachodu warto również wybrać się na spacer wyłożoną palmami Promenade des Anglais wzdłuż brzegu błękitnego morza. Na barwnej ulicy Cours Saleya od wtorku do niedzieli o świcie otwierany jest rynek z kwiatami, owocami i warzywami. Liczne stoiska kuszą przechodniów swoimi kolorami. W pobliżu rynku znajduje się również Kaplica Miłosierdzia – jeden z najwspanialszych budynków sakralnych w mieście.

 

LISA-sprachreisen-franzoesisch-Nizza-boote-wasser-hafen-ufer-stadt-sightseeing

 

Cours Saleya to również idealny punkt wypadowy na spacer po Nicei wzdłuż brukowanych uliczek Starego Miasta, przy których znajdują się niezliczone ilości butików i kawiarenek. Zapełniają się one w porze obiadowej, kiedy mieszkańcy przychodzą tu delektować się specjałami regionalnej kuchni popijając je lampką wina. Stare Miasto pełne jest również przyjaznych kuglarzy i mimów bawiących przechodniów. Spacer warto kontynuować do placu Massena, otoczonego czerwonymi budynkami. Tuż przy nim znajduje się duży, zielony park „Jardin Albert I”, pełen fontann, palm i drzew sosnowych.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .