LISA! Kursy Językowe za Granicą

Bournemouth

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kurs języka angielskiego w Bournemouth

Gorący piasek wybrzeża, spokojna i bezpieczna zatoka, krystalicznie czysta woda, niewielkie domki w stylu wiktoriańskim oraz zadbane, starannie pielęgnowane ogrody… Kto nie marzyłby o nauce w takim miejscu? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy kurs języka angielskiego w Bournemouth.

LISA-sprachreisen-englisch-bournemouth-strand-sonnenuntergang-pier-meer-freizeit-spaziergang


Bournemouth jest małym, cichym, przepełnionym wdziękiem miasteczkiem w południowej części Anglii. Liczy około 160 tys. gościnnych i pogodnych mieszkańców. Wielu z nas zapewne kojarzy tamtejsze rejony z nieustającymi opadami deszczu- wbrew temu przekonaniu właśnie tutaj odnotowuje się największą liczbę dni słonecznych w całym kraju. Zarówno uwarunkowania meteorologiczne, jak i nadmorskie plaże uhonorowane Niebieską Flagą UE, wpływają na atrakcyjność tego miejsca i ogromne zainteresowanie turystów. Bournemouth to doskonały ośrodek łączenia nauki języka z aktywnym spędzaniem wolnego czasu, do którego należą m.in. golf, tenis lub jazda konna. Nieopodal znajduje się godny uwagi i zobaczenia Park Narodowy New Forest, w którym przez wysokie, gęste trawy wędrują dzikie konie i bydło. To także miejsce, gdzie ptactwo formuje swoje gniazda na starych, wielkich drzewach. Wiodące przez las szlaki turystyczne prowadzą do kolejnego punktu, którego nie można przegapić - miasta Christchurch.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Bournemouth-Ballon-Stadtbesichtigung-Aussicht-Panorama


Średniowieczny styl architektury Bournemouth najbardziej okazale ujawnia się w ścisłym centrum, będącym też koncentracją najchętniej odwiedzanych i najlepszych klubów w całej okolicy, np. utrzymany w minimalistycznym stylu Elements, bądź potężny i cieszący się wielką sławą Dusk Till Dawn. Oprócz zabawy przy świetnej muzyce, warto również zaplanować sobie weekendowe zwiedzanie legendarnego i kryjącego w sobie mnóstwo niewyjaśnionych zagadek Stonehenge - megalitycznej konstrukcji z epoki neolitu i brązu.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .