LISA! Kursy Językowe za Granicą

Londyn 30 Plus

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy angielskiego w Londynie - 30 Plus

Masz ponad 30 lat i uważasz, że nauka języka nie jest dla Ciebie? Nic bardziej mylnego. Nasza oferta wyjazdu językowego do Londynu - 30+ jest specjalnie dla Ciebie. Szkoła znajduje się w stylowej dzielnicy, mieszczącej się w ścisłym centrum miasta, gdzie na turystów czeka moc atrakcji kulturalnych. Prócz nich, znajdziesz tutaj urokliwe i wspaniale utrzymane budynki, butiki oferujące ubrania z najnowszych kolekcji, delikatesy serwujące doskonałej jakości produkty oraz liczne galerie sztuk czy teatry.

null

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LONDYN - 30 PLUS:

  1. Szeroki wybór kursów:  w tym kursy biznesowe i indywidualne.
  2. Profesjonalna atmosfera: najczęsciej wybierana szkoła przez firmy i instytucje
  3. Lokalizacja: modna dzielnica Camden, rodziny gosdzczące w pierwszej strefie metra

    Usytuowana w samym centrum Londynu dzielnica Camden uchodzi za prawdziwą kolebkę mody. Turyści, w tym znajdującym się nieopodal Oxford Street i zielonego Parku Regent’s miejscu, znajdą mnóstwo tradycyjnych sklepów oraz pubów, a także miejsc, w których można posłuchać doskonałej muzyki na żywo. Komunikację usprawnia pobliska stacja kolejowa, oferująca sprawne połączenia z innymi miastami Wielkiej Brytanii. Wspomniany wcześniej modowy charakter Londynu kreują wydarzenia, przyciągające tutaj tłumy osób śledzących najnowsze trendy. Każdego roku, w pobliżu Muzeum Historii Naturalnej organizuje się London Fashion Week, gdzie najlepsze modelki świata prezentują wyjątkowe ubrania najbardziej znanych projektantów. Oryginalną odzież nabyć można w wielu miejscach, np. sklepie Selfridges, czy domu towarowym Harrods, a także na niezliczonych ulicznych bazarach: Camden Lock, Portobello Market, Nothing Hill, Brick Lane, Spitalfields, Covent Garden i Marylebone High Street w Paddisnton. Jeśli zaś bardziej od zakupów cenisz sobie zapach aromatycznej kawy, polecamy wybrać się do jednej z tutejszych znakomitych kawiarni.

 

Chcąc zaznajomić się z pięknem Londynu, serdecznie polecamy spacer wzdłuż South Park przy Tamizie, skąd rozpościera się przejmujący widok na Wieżę Londyńską (Tower of London) z Mostu Milenijnego ( Millennium Bridge). Wieża stanowi najbardziej rozpoznawalny punkt na planie Londynu, podobnie jak Katedra Św. Pawła, która wtapia się w wizerunek miasta swoim wielkim kopulastym dachem. Podążając dalej, napotkają Państwo na imponujące opactwo Westminster oraz wskazujący całemu miastu godzinę zegar na ogromnym Big Benie. Naprzeciw niego znajduje się London Eye, którego szczyt daje niezapomnianą okazję do podziwiania uroków miasta i jego charakterystycznego pędu. Wieczór to idealna pora, by odbyć londyńską podróż jedną z kultowych czarnych taksówek pośród morza kolorowych świateł metropolii.

 

 

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .