LISA! Kursy Językowe za Granicą

Bournemouth - Wootton

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Bournemouth - Wootton

Bournemouth to uniwersyteckie miasto na południu Anglii, do którego co roku przyjeżdżają tysiące ludzi z całego świata po to, by nauczyć się języka angielskiego. Pozwól sobie także Ty odkryć uroki tego bezpiecznego, nadmorskiego kurortu.

LISA-sprachreisen-englisch-bournemouth-Wootton Garden-strand-wasser-meer-ausflug-naturDLACZEGO WARTO WYBRAĆ BOURNEMOUTH - WOOTTON:

  1. Konkurencyjna cenowo: angielski nad morzem w dobrej cenie
  2. Doskonała lokalizacja: 10 minut od plaży i centrum miasta, zielona okolica
  3. Jakość: mała szkoła, z indywidualnym podejściem, uczestnicy kursów z całego świata 

 

Anglia może być słoneczna. Dowodzi temu miasteczko Bournemouth, gdzie odbywają się kursy języka angielskiego. W skąpanym słońcu mieście, na wypoczynek decydują się tysiące osób, kochających złote piaszczyste plaże. Spacer wzdłuż nich o zachodzie słońca, jest wręcz metafizycznym doświadczeniem. Turyści, którzy wybrali Bournemouth, zakochują się w skalistych klifach i wąskich dróżkach prowadzących na ich szczyty. Rozlegające się połacie zielonych traw, których źdźbła mienią się na złociste od słońca odcienie oraz szeleszczą cicho, kołysząc się w rytm nadbrzeżnej bryzy, potęgują to niesamowite wrażenie.


LISA-Sprachreisen-Erwachsene-Englisch-Bournemouth-Wootton-Meer-Kueste-Ausfluege-Seven-Sisters-Jurasic-Coast-Kreidefelsen

Spacery wśród takich okolic dostarczą Ci ogromnej dawki energii na długi czas. W sercu miasta podziwiać można piękne, zadbane, wiktoriańskie domki, wokół których uprawiane są kolorowe ogródki. W pobliżu rozciąga się długie molo, zapraszające turystów do spacerów. Przepiękne kadry można uchwycić tutaj także wieczorem, kiedy odbijające się w tafli wody światła, stanowią zapowiedź budzącego się życia nocnego. Najpopularniejszymi miejscami, gwarantującymi doskonałe warunki do szampańskiej zabawy, zapewniają kluby Event i Dusk Till Dawn, które pomieszczą nawet dwa tysiące osób. Znajdujący się nieopodal Park Narodowy New Forest sprawia, że odwiedzający mają poczucie zatrzymania czasu. Zobaczyć w nim można pasące się dzikie konie i inne zwierzęta, które podpatrującym je zza drzew, dostarczają niesamowitych wrażeń. Ten iście bajkowy krajobraz nie jest jedynym, jaki czeka na Ciebie w Bournemouth. Inną, jedną z najważniejszych atrakcji, stanowi megalityczna konstrukcja Stonehenge, pochodząca aż z epoki kamienia. Choć do niej trzeba dojechać, poświęcając około 2 godzin drogi to zapewniamy, że naprawdę warto.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .