LISA! Kursy Językowe za Granicą

Bournemouth - Wootton

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Bournemouth - Wootton

Bournemouth to uniwersyteckie miasto na południu Anglii, do którego co roku przyjeżdżają tysiące ludzi z całego świata po to, by nauczyć się języka angielskiego. Pozwól sobie także Ty odkryć uroki tego bezpiecznego, nadmorskiego kurortu.

LISA-sprachreisen-englisch-bournemouth-Wootton Garden-strand-wasser-meer-ausflug-naturDLACZEGO WARTO WYBRAĆ BOURNEMOUTH - WOOTTON:

  1. Konkurencyjna cenowo: angielski nad morzem w dobrej cenie
  2. Doskonała lokalizacja: 10 minut od plaży i centrum miasta, zielona okolica
  3. Jakość: mała szkoła, z indywidualnym podejściem, uczestnicy kursów z całego świata 

 

Anglia może być słoneczna. Dowodzi temu miasteczko Bournemouth, gdzie odbywają się kursy języka angielskiego. W skąpanym słońcu mieście, na wypoczynek decydują się tysiące osób, kochających złote piaszczyste plaże. Spacer wzdłuż nich o zachodzie słońca, jest wręcz metafizycznym doświadczeniem. Turyści, którzy wybrali Bournemouth, zakochują się w skalistych klifach i wąskich dróżkach prowadzących na ich szczyty. Rozlegające się połacie zielonych traw, których źdźbła mienią się na złociste od słońca odcienie oraz szeleszczą cicho, kołysząc się w rytm nadbrzeżnej bryzy, potęgują to niesamowite wrażenie.


LISA-Sprachreisen-Erwachsene-Englisch-Bournemouth-Wootton-Meer-Kueste-Ausfluege-Seven-Sisters-Jurasic-Coast-Kreidefelsen

Spacery wśród takich okolic dostarczą Ci ogromnej dawki energii na długi czas. W sercu miasta podziwiać można piękne, zadbane, wiktoriańskie domki, wokół których uprawiane są kolorowe ogródki. W pobliżu rozciąga się długie molo, zapraszające turystów do spacerów. Przepiękne kadry można uchwycić tutaj także wieczorem, kiedy odbijające się w tafli wody światła, stanowią zapowiedź budzącego się życia nocnego. Najpopularniejszymi miejscami, gwarantującymi doskonałe warunki do szampańskiej zabawy, zapewniają kluby Event i Dusk Till Dawn, które pomieszczą nawet dwa tysiące osób. Znajdujący się nieopodal Park Narodowy New Forest sprawia, że odwiedzający mają poczucie zatrzymania czasu. Zobaczyć w nim można pasące się dzikie konie i inne zwierzęta, które podpatrującym je zza drzew, dostarczają niesamowitych wrażeń. Ten iście bajkowy krajobraz nie jest jedynym, jaki czeka na Ciebie w Bournemouth. Inną, jedną z najważniejszych atrakcji, stanowi megalityczna konstrukcja Stonehenge, pochodząca aż z epoki kamienia. Choć do niej trzeba dojechać, poświęcając około 2 godzin drogi to zapewniamy, że naprawdę warto.

Zadaj pytanie
Wyślij