LISA! Kursy Językowe za Granicą

Fort Lauderdale

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kurs angielskiego w Fort Lauderdale

Połącz naukę angielskiego z cudownymi wakacjami na Florydzie. Poznaj piękne plaże i przystanie, pełne niesamowitych jachtów.

LISA-sprachreisen-englisch-fort-lauderdale-florida-fluss-yacht-sonnenuntergang-boote-palmen

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FORT LAUDERDALE:

  1. Oferta nauka agielskiego w pięknym kurorcie, atrakcyjne ceny  
  2. Lokalizacja: 10 minut komunikcją od pięknych plaż
  3. Jakość: nowoczesna szkoła, międzynarodowa atmosfera, kursy egzaminacyjne

 

Na południowo-wschodniej Florydzie, na wybrzeżu Atlantyku leży Fort Lauderdale. To bardzo popularne miejsce wśród turystów, cieszące się letnim, łagodnym klimatem. Każdego roku tysiące studentów i turystów przybywa do miasta słynnych plaż. „Wenecja Ameryki”, jak nazywane jest Fort Lauderdale ze względu na rozległą sieć dróg wodnych oraz imponujący port jachtowy,  to idealne miejsce do zatrzymania dla wielu właścicieli łodzi w drodze na Karaiby. Pięć z siedmiu plaż Fort Lauderdale jest wyróżnionych Błękitną Flagą za czystą wodę i drobny piasek na plaży. Miasto słynie ze sportów wodnych i jest ważnym ośrodkiem nurkowania.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Fort-Lauderdale-Florida-Strand-Meer-Baden-Sonnen-Segeln-Boote-Sommer

Możesz łatwo dostać się z jednego końca miasta na drugi korzystając z taksówek wodnych lub żółtych autobusów wodnych.  Bardzo popularne są przejażdżki bryczką wzdłuż Las Olas Boulevard. Tutaj znajdziesz Muzeum Sztuki, bogate w jedną z najważniejszych kolekcji sztuki w USA, z dziełami Dali, Picasso i wielu innych artystów i malarzy. Wzdłuż bulwaru, uznawanego za centrum Fort Lauderdale, rozciąga się piękny widok na zacumowane jachty w porcie. Widok ten może być doskonałym „dodatkiem” do smacznego posiłku w jednej z wielu nadbrzeżnych restauracji. Z ponad 400.000 jachtami, Fort Lauderdale może z dumą szczycić się tytułem stolicy jachtowej Stanów Zjednoczonych. Tutaj prawie każdy mieszkaniec jest właścicielem łodzi. Jedną z lokalnych atrakcji, oprócz pobliskiego parku rozrywki Disney’a, jest centrum handlowe Sawgrass Mill - o długości ponad 3 km, gdzie ponad 300 butików zaprasza na zakupy. Kawiarnie i restauracje, kina sprawiają, że jest to idealne miejsce gdzie można się zrelaksować i odprężyć. Codzienne promy łączą Fort Lauderdale z Nassau na Bahamach,  Disney World’em oraz Miami.

 
Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .