LISA! Kursy Językowe za Granicą

Nowy Jork - 30 Plus

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Nowym Jorku - 30 Plus

Nasza szkoła w Nowym Jorku specjalizuje się programach dla uczestników w wieku powyżej 30 lat. Znajduje się tuż przy słynnym placu Times Square, w jednym z charakterystycznych wieżowców. Tutaj spotkasz rówieśników z innych krajów, którzy chcą się uczyć angielskiego w jednym z najciekawszych miejsc świata.

nullDLACZEGO WARTO WYBRAĆ NOWY JORK - 30 PLUS:

  1. Program 30 Plus: nauka w gronie rówieśników
  2. Bogaty wybóe kursów: intensywne, biznesowe indywidulne
  3. Miejsce: nauka angielskiego w sercu Manhattanu


Mieszkańcy z Manhattanu żyją szybko. Znajdź się w centrum akcji. Times Square jest najbardziej charakterystycznym miejscem Nowego Jorku. Rozświetlające neony z Logo największych gigantów światowych, przypominają o wyjątkowości i znaczeniu tego miejsca. Broadway znajduje się przy Times Square, jest miejscem najbardziej znanych na świecie wytwórni. W Nowym Jorku, który nigdy nie śpi, jest to miejsce tętniące życiem. Warto odwiedzić również Central Park i Brooklyn Bridge. Nowojorczycy rozpoczynają wieczór wcześnie, około 17, a kończą we wczesnych godzinach porannych. Znajdziemy tu liczne bary, kawiarnie, restauracje i kluby - miasto oferuje coś dla każdego.

null

 

Większość atrakcji turystycznych Nowego Jorku znajduje się na Manhattanie. Empire State Building - najwyższy budynek w mieście, na który w słynnym filmie wspinał się King Kong, centrum finansowo-giełdowe Wall Street, czy Central Park, który gości każdej jesieni słynny nowojorski maraton. Manhattan to również miejsce gdzie ulokowane są najlepsze sklepy, zwłaszcza w dzielnicy Soho i na 5th Avenue (Piątej Alei). Eleganckie butiki, galerie sztuki idą w parze z awangardowymi wnętrzami sklepów znanych designerów. Artyści z Soho swoimi pracami odciskają piętno w całym mieście. Soho ma bardzo europejski charakter. Koniecznie wybierz się do kościoła ewangelicznego w Harlemie, aby usłyszeć śpiewające chóry gospel, zaledwie 10 minut spacerem od Central Parku.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .