LISA! Kursy Językowe za Granicą

Nowy Jork - 30 Plus

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Nowym Jorku - 30 Plus

Nasza szkoła w Nowym Jorku specjalizuje się programach dla uczestników w wieku powyżej 30 lat. Znajduje się tuż przy słynnym placu Times Square, w jednym z charakterystycznych wieżowców. Tutaj spotkasz rówieśników z innych krajów, którzy chcą się uczyć angielskiego w jednym z najciekawszych miejsc świata.

nullDLACZEGO WARTO WYBRAĆ NOWY JORK - 30 PLUS:

  1. Program 30 Plus: nauka w gronie rówieśników
  2. Bogaty wybóe kursów: intensywne, biznesowe indywidulne
  3. Miejsce: nauka angielskiego w sercu Manhattanu


Mieszkańcy z Manhattanu żyją szybko. Znajdź się w centrum akcji. Times Square jest najbardziej charakterystycznym miejscem Nowego Jorku. Rozświetlające neony z Logo największych gigantów światowych, przypominają o wyjątkowości i znaczeniu tego miejsca. Broadway znajduje się przy Times Square, jest miejscem najbardziej znanych na świecie wytwórni. W Nowym Jorku, który nigdy nie śpi, jest to miejsce tętniące życiem. Warto odwiedzić również Central Park i Brooklyn Bridge. Nowojorczycy rozpoczynają wieczór wcześnie, około 17, a kończą we wczesnych godzinach porannych. Znajdziemy tu liczne bary, kawiarnie, restauracje i kluby - miasto oferuje coś dla każdego.

null

 

Większość atrakcji turystycznych Nowego Jorku znajduje się na Manhattanie. Empire State Building - najwyższy budynek w mieście, na który w słynnym filmie wspinał się King Kong, centrum finansowo-giełdowe Wall Street, czy Central Park, który gości każdej jesieni słynny nowojorski maraton. Manhattan to również miejsce gdzie ulokowane są najlepsze sklepy, zwłaszcza w dzielnicy Soho i na 5th Avenue (Piątej Alei). Eleganckie butiki, galerie sztuki idą w parze z awangardowymi wnętrzami sklepów znanych designerów. Artyści z Soho swoimi pracami odciskają piętno w całym mieście. Soho ma bardzo europejski charakter. Koniecznie wybierz się do kościoła ewangelicznego w Harlemie, aby usłyszeć śpiewające chóry gospel, zaledwie 10 minut spacerem od Central Parku.

Zadaj pytanie
Wyślij