LISA! Kursy Językowe za Granicą

San Francisco

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy angielskiego w San Francisco

Przylatując do San Francisco, widok z okna samolotu na most Golden Gate Bridge jest niesamowity. Ucz się języka angielskiego w naszej szkole językowej w San Francisco - mieście słynnych tramwajów linowych i stromych ulic. San Francisco to jedno z najpiękniejszych miast świata.

LISA-Sprachreisen-Englisch-San-Francisco-USA-Cable-Cars-Stadtbesichtigung-Sightseeing-Shopping-Meer-Golden-Gate  


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SAN FRANCISCO:

  1. Świetna lokalizacja: 10 minut od słynnego nadbrzeża
  2. Szeroki wybór kursów: egzaminacyjne, biznesowe
  3. Miejsce: jedno z najpiękniejszych miast świata


Na zachodnim wybrzeżu USA, w malowniczej zatoce San Francisco Bay, znajdziesz jedno z najbardziej znanych amerykańskich miast. Słynny most Golden Gate, pomalowany na pomarańczowy kolor, łączy brzegi zatoki. Leżąc na białych plażach wybrzeża Pacyfiku można podziwiać piękne krajobrazy tego miejsca. San Francisco zostało zbudowane na 43 wzgórzach, z których każde ma ponad 30 metrów wysokości. Miasto można zwiedzać siedząc w jednym ze słynnych kolejek linowych – czyli kultowych miejskich tramwajów, które łatwo pokonują pagórkowaty krajobraz, na którym zbudowane jest San Francisco. Jednym z przystanków, jadąc kolejką jest Główne Centrum Handlowe San Francisco. Tutaj znajdziesz 90 sklepów i ogromny, ekskluzywny dom towarowy - Nordstrom, znajdziesz tu wszystko pod jednym dachem.

 

LISA-sprachreisen-englisch-san-francisco-bruecke-freizeit-spaziergang-stadt-strand-meer

 

Fisherman’s Wharf jest jedną z tutejszych przystani miejskich. Znajduje się tu wiele małych sklepów, gdzie można znaleźć wszystko, od pamiątek do ekstrawaganckich produktów. Na ulicy Pier 39, możesz zjeść posiłek spośród kuchni z całego świata: indyjskiej, afrykańskiej, tajskiej, chińskiej czy japońskiej. Ludzie  z całego świata emigrowali do San Francisco czyniąc  różne części miasta swoim domem. San Francisco posiada największy China Town w całych Stanach Zjednoczonych. Można znaleźć tu prawdziwe chińskie jedwabne szale, delikatną porcelanę i magiczne chińskie liście herbaty. Wieczorami trzeba dokonać trudnego wyboru: burritos i salsa w Mission District, wyluzowana atmosfera sławnej dzielnicy Castro czy może prawdziwy ogrom zajęć na Folsom Street?

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .