LISA! Kursy Językowe za Granicą

Le Gosier

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Francuski w Le Gosier - Gwadelupa

Gwadelupa to idealne miejsce dla osób, które chciałyby połączyć naukę języka francuskiego z wakacjami na rajskiej, egzotycznej wyspie - turkusowe morze otacza tu złote, piaszczyste plaże, na których rosną wielkie palmy.

   

LISA-Sprachreisen-Franzoesisch-Guadeloupe-Le-Gosier-Strand-Palmen-Meer-Sandstrand-Surfen-Baden-Kueste  


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LE GOSIER:

  1. Miejsce: nauka francuskiego na rajskiej plaży
  2. Jakość: doskonała lokalizacja, małe grupy, indywidualne podejście do uczestnika kursu 
  3. Krótkie odległości: plaża i centrum miasta łatwo dostępne

 

Nasza szkoła językowa w Gwadelupie położona jest jedynie kilka kroków od turkusowego, ciepłego Morza Karaibskiego, w kurorcie Le Gossier, na wyspie Grande-Terre w pobliżu Pointe-à-Pitre. Na piaszczystej plaży rosną palmy różnej wielkości, w cieniu których można schować się przed grzejącym słońcem. W miasteczku znajduje się wiele uroczych kawiarni i barów, a część z nich oferuje znakomity widok na ocean. Na rynkach miejscowi sprzedają świeże egzotyczne owoce, regionalne przysmaki i pamiątki. 

Weekend to doskonała okazja, aby wybrać się na dalszą wycieczkę – po Grande-Terre, a także po okolicznej wyspie Basse-Terre (obie wyspy połączone są ze sobą mostami). Polecamy obejrzeć jedną z okolicznych plantacji bananów oraz destylarni rumu. Jest to narodowy napój Gwadelupy, wytwarzany przez dumnych mieszkańców wysp – istnieje tu nawet Muzeum Rumu, położone na farmie Domain de Severin. Warto również wybrać się z przewodnikiem na 147-metrowy wulkan La Sufriere. Gwadelupa to także idealne miejsce dla aktywnych osób, lubiących sporty na świeżym powietrzu, takie jak wspinaczka, jazda rowerem górskim lub żeglowanie. Z morza podziwiać można najpiękniejsze karaibskie zachody słońca!

 

Zadaj pytanie
Wyślij