LISA! Kursy Językowe za Granicą

Le Gosier

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Francuski w Le Gosier - Gwadelupa

Gwadelupa to idealne miejsce dla osób, które chciałyby połączyć naukę języka francuskiego z wakacjami na rajskiej, egzotycznej wyspie - turkusowe morze otacza tu złote, piaszczyste plaże, na których rosną wielkie palmy.

   

LISA-Sprachreisen-Franzoesisch-Guadeloupe-Le-Gosier-Strand-Palmen-Meer-Sandstrand-Surfen-Baden-Kueste  


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LE GOSIER:

  1. Miejsce: nauka francuskiego na rajskiej plaży
  2. Jakość: doskonała lokalizacja, małe grupy, indywidualne podejście do uczestnika kursu 
  3. Krótkie odległości: plaża i centrum miasta łatwo dostępne

 

Nasza szkoła językowa w Gwadelupie położona jest jedynie kilka kroków od turkusowego, ciepłego Morza Karaibskiego, w kurorcie Le Gossier, na wyspie Grande-Terre w pobliżu Pointe-à-Pitre. Na piaszczystej plaży rosną palmy różnej wielkości, w cieniu których można schować się przed grzejącym słońcem. W miasteczku znajduje się wiele uroczych kawiarni i barów, a część z nich oferuje znakomity widok na ocean. Na rynkach miejscowi sprzedają świeże egzotyczne owoce, regionalne przysmaki i pamiątki. 

Weekend to doskonała okazja, aby wybrać się na dalszą wycieczkę – po Grande-Terre, a także po okolicznej wyspie Basse-Terre (obie wyspy połączone są ze sobą mostami). Polecamy obejrzeć jedną z okolicznych plantacji bananów oraz destylarni rumu. Jest to narodowy napój Gwadelupy, wytwarzany przez dumnych mieszkańców wysp – istnieje tu nawet Muzeum Rumu, położone na farmie Domain de Severin. Warto również wybrać się z przewodnikiem na 147-metrowy wulkan La Sufriere. Gwadelupa to także idealne miejsce dla aktywnych osób, lubiących sporty na świeżym powietrzu, takie jak wspinaczka, jazda rowerem górskim lub żeglowanie. Z morza podziwiać można najpiękniejsze karaibskie zachody słońca!

 

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .