LISA! Kursy Językowe za Granicą

Annecy

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka francuskiego w Annecy

Annecy, we francuskich Alpach jest rajem dla miłośników sportów zimowych i miłośników przyrody. Centrum tego czarującego miasta, znajduje się zaledwie 45 minut jazdy autobusem od Genewy. Będąc tak blisko Szwajcarii, Annecy nabiera jeszcze więcej wyjątkowego uroku.

nullDlaczego warto wybrać Annecy:

  1. Najlepsza cena: nauka francuskiego w Alpach, blisko granicy ze Szwajcarią
  2. Jakość: międzynarodowe grupy, dorośli uczestnicy w kazdym wieku
  3. Sport: narciarstwo alpejskie, snowboard, narciarstwo biegowe, sporty wodne, paralotniarstwo


Zabytkowe miasto Annecy jest nazywane przez mieszkańców z dumą "małą Wenecją". Pięknie położone miasto u szczytu francuskich Alp, pośród jezior, nad rzeką Thiou jest zawsze zapełnione ludźmi. Na odwiedzających Annecy zimą, czekają wspaniałe stoki, przygotowane trasy leśne jak z bajki i wiele przytulnych restauracji. Wenecki karnawał oraz wiosenne i letnie festiwale rokrocznie przyciągają turystów z bardzo daleka. Na wyspie, pośrodku strumienia, znajduje się Palais de l'Isle, którego mury kryją średniowieczne muzeum do dzisiaj. Udaj się na wycieczkę kajakiem lub żaglówką po krystalicznie czystych wodach okolicznych jezior.


null

 

Otoczone licznymi górskimi szczytami jezioro Annecy wydaje się być rajem dla miłośników uprawiania wszelkich sportów wodnych, a latem zachęca do pływania. Amatorzy paralotniarstwa mają także optymalne miejsca, gdzie startując z któregoś ze szczytów mogą podziwiać z góry piękną panoramę miasta. We wspaniałych lasach Annecy i okolic przygotowano wiele ścieżek i szlaków, które zimą tworzą wspaniałe szlaki wedrowne oraz trasy biegowe.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .