LISA! Kursy Językowe za Granicą

Londyn Beckenham

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Londynie Beckenham

Kurs językowy w Beckenham - zamożnej, zielonej dzielnicy Londynu, skierowany został w szczególności do osób młodych, w wieku 16-25 lat. W tym regionie miasta, oddaloymj zaledwie o kilka minut jazdy pociągiem od ścisłego centrum metropolii, kilka lat życia wiodła legendarna gwiazda rocka, David Bowie.

LISA-Sprachreisen-Englisch-London-Beckenham-Sightseeing-Shopping-internationale-TeilnehmerPOWODY DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LONDYN – BECKENHAM:

  1. Jakość: małe grupy, intesywna i spersonalizowana nauka
  2. Komfrot: piękny kampus szkolny z ogrodem, w pobliżu obiektów sportowych
  3. Doskonała lokalizacja: nauka w zielonej i bezpiecznej dzielnicy Londynu


Któż z nas nie znałby stolicy Wielkiej Brytanii… Miasto dynamicznych i przebojowych ludzi, niezliczonych atrakcji oraz zdumiewających zabytków. Londyn jest pełen kolorów: czerwonych budek telefonicznych, czarnych taksówek, zielonych alei i parków wypełnionych osobami kochającymi jogging pośród takich plenerów. Big Ben wskazujący godzinę całemu miastu, Pałac Buckingham, a także najnowocześniejszy diabelski młyn London Eye, na zawsze weszły do kanonu skojarzeń o tym mieście. Podobnie do nowojorskiego Broadwayu, Londyn posiada swoją dzielnicę West End, gdzie w wielu miejscach wystawiane są znakomite sztuki teatralne. Chcąc zakupić unikatową pamiątkę dla bliskich, polecamy wybrać się na jedno z targowisk w Portobello Road lub Camden.


LISA-Sprachreisen-Englisch-London-Beckenham-Sightseeing-London-Eye-Themse-Southbank  

Od wieków Londyn był miastem, w którym moda odgrywała bardzo ważną rolę. To tutaj rodziły się i wciąż powstają najwspanialsze światowe trendy, które prezentowane są podczas corocznego London Fashion Week, odbywającego się w pobliżu Muzeum Historii Naturalnej. Londyński Tydzień Mody przyciąga najlepszych projektantów i modelki z całego świata. Znakomite kreacje najnowszych kolekcji zakupić można w butikach przy Oxford Street oraz słynnym domu towarowym Harrods. Nie ma zbyt wielu miejsc, które mogłyby pochwalić się tak bogatym muzycznym dorobkiem hitów w nim powstałych i tak wieloma gwiazdami znanymi na całym globie. Od dziesięcioleci najsłynniejsze gwiazdy międzynarodowych estrad tworzyły swoje hity w Londynie. Lata 60. to niezapomniany czas The Beatles, a już 10 lat później tańczyliśmy do przebojów Davida Bowie. Z kolei w latach 80. Gilles Peterson stworzył wytwórnię Acid Jazz. Damon Albarn, lider zespołu Blur, w latach 90. wprowadził do świata muzyki britpop. Po dzień dzisiejszy angielską stolicę urozmaicają wiele subkultur i miejsc rozrywek kulturalnych. Znane na świecie National Theatre oraz Royal Opera House, prowadzona przez Valerego Abisalovicha Gergiyeva Londyńska Orkiestra Narodowa cieszą się niesłabnącym prestiżem i wszystkie one dostarczają  gościom niezapomnianych wrażeń. Wieczorami gorąco polecamy zwiedzanie i odkrywanie „miejskiego morza świateł”.

.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .