LISA! Kursy Językowe za Granicą

Los Angeles - Hollywood

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Los Angeles - Hollywood

Kurs językowy w Hollywood to znakomita oferta nie tylko dla miłośników kina. Podczas wycieczek można znaleźć mnóstwo plenerów i scenerii, znanych ze światowych produkcji filmowych, a ponadto na ulicach można spotkać znakomite hollywoodzkie gwiazdy! Hollywood to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Los Angeles. To świetne miejsce wypadowe do wszystkich okolicznych atrakcji.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Los-Angeles-Hollywood-Rodeo-Drive-Shopping-Einkaufen-Boutiquen-Kleider-Sommer


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LOS ANGELES - HOLLYWOOD:

 
  1. Szeroki wybór kursów: egzaminacyjne, indywidualne, tematyczne
  2. Wyjątkowe doświadczenie: kurs tematyczny "angielski i film'
  3. Jakość: nowoczesna szkoła, rekomendowana przez uczestników z całego świata
 

Los Angeles słynie z elegancji, bogactwa i niespotykanego nigdzie indziej stylu mieszkańców. Każdego dnia kreuje się tutaj historia amerykańskiej kinematografii - to właśnie w Los Angeles powstawały seriale znane widzom z  całego świata: „Beverly Hills 90210”, „Melrose Place”czy „Bajer z Bel-Air”, a ponadto setki wysokiej klasy filmów, które do kin przyciągają miliardy fanów kina. Najpopularniejsze postaci show-biznesu uhonorowane zostały gwiazdami na Hollywoodzkiej Alei Sławy, znajdującej się przy Sunset Boulevard, w pobliżu znakomitego budynku kina Grauman’s Chinese Theatre. To nie wszystko - osoby interesujące się modą także znajdą się w raju. Polecamy zrobić zakupy w luksusowych butikach przy ulicy Rodeo Drive, znanej szerokiemu gronu z filmu „Pretty Woman”. Najbardziej ekstrawaganckie stroje obejrzeć można przy Monrose Avenue, znajdującej się w zachodniej części miasta. Po udanych, ale przede wszystkim wyjątkowych zakupach, warto wybrać się wieczorem do jednego ze stylowych hollywoodzkich klubów, w których nierzadko można spotkać gwiazdy światowego formatu.null

 

W Los Angeles mieści największy park miejski całych stanów Zjednoczonych – Griffth Park, położony na wschodnim krańcu gór Santa Monica. To w paśmie tych gór znajduje się szczyt Lee, na którym umieszczono najbardziej rozpoznawalny symbol miasta - ogromny napis Hollywood. Stoi tam już od 1923 roku, a jego masa wynosi około 220 ton. Nieopodal niego znajdują się też inne nietuzinkowe atrakcje gwiazdorskiego miasta: miejskie zoo, planetarium Uniwersytetu Kalifornijskiego, jak również Obserwatorium Griffitha, umożliwiające oglądanie niezwykłych astronomicznych seansów.

Zadaj pytanie
Wyślij