LISA! Kursy Językowe za Granicą

Los Angeles - Hollywood

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Los Angeles - Hollywood

Kurs językowy w Hollywood to znakomita oferta nie tylko dla miłośników kina. Podczas wycieczek można znaleźć mnóstwo plenerów i scenerii, znanych ze światowych produkcji filmowych, a ponadto na ulicach można spotkać znakomite hollywoodzkie gwiazdy! Hollywood to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Los Angeles. To świetne miejsce wypadowe do wszystkich okolicznych atrakcji.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Los-Angeles-Hollywood-Rodeo-Drive-Shopping-Einkaufen-Boutiquen-Kleider-Sommer


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LOS ANGELES - HOLLYWOOD:

 
  1. Szeroki wybór kursów: egzaminacyjne, indywidualne, tematyczne
  2. Wyjątkowe doświadczenie: kurs tematyczny "angielski i film'
  3. Jakość: nowoczesna szkoła, rekomendowana przez uczestników z całego świata
 

Los Angeles słynie z elegancji, bogactwa i niespotykanego nigdzie indziej stylu mieszkańców. Każdego dnia kreuje się tutaj historia amerykańskiej kinematografii - to właśnie w Los Angeles powstawały seriale znane widzom z  całego świata: „Beverly Hills 90210”, „Melrose Place”czy „Bajer z Bel-Air”, a ponadto setki wysokiej klasy filmów, które do kin przyciągają miliardy fanów kina. Najpopularniejsze postaci show-biznesu uhonorowane zostały gwiazdami na Hollywoodzkiej Alei Sławy, znajdującej się przy Sunset Boulevard, w pobliżu znakomitego budynku kina Grauman’s Chinese Theatre. To nie wszystko - osoby interesujące się modą także znajdą się w raju. Polecamy zrobić zakupy w luksusowych butikach przy ulicy Rodeo Drive, znanej szerokiemu gronu z filmu „Pretty Woman”. Najbardziej ekstrawaganckie stroje obejrzeć można przy Monrose Avenue, znajdującej się w zachodniej części miasta. Po udanych, ale przede wszystkim wyjątkowych zakupach, warto wybrać się wieczorem do jednego ze stylowych hollywoodzkich klubów, w których nierzadko można spotkać gwiazdy światowego formatu.null

 

W Los Angeles mieści największy park miejski całych stanów Zjednoczonych – Griffth Park, położony na wschodnim krańcu gór Santa Monica. To w paśmie tych gór znajduje się szczyt Lee, na którym umieszczono najbardziej rozpoznawalny symbol miasta - ogromny napis Hollywood. Stoi tam już od 1923 roku, a jego masa wynosi około 220 ton. Nieopodal niego znajdują się też inne nietuzinkowe atrakcje gwiazdorskiego miasta: miejskie zoo, planetarium Uniwersytetu Kalifornijskiego, jak również Obserwatorium Griffitha, umożliwiające oglądanie niezwykłych astronomicznych seansów.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .