LISA! Kursy Językowe za Granicą

Bournemouth - Park

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Bournemouth - Park

Zapraszamy do naszej szkoły w Bournemouth - Park. Oferowane tutaj kursy językowe odznaczają się najwyższą jakością. Bournemouth to idealne miejsce dla osób, które chcą uczyć się języka angielskiego w cichej i spokojnej okolicy.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Bournemouth-Park-Heissluftabllon-Park-Leute-PicknickDLACZEGO WARTO WYBRAĆ BOURNEMOUTH - PARK:

  1. Wygoda: szkoła z dobrze wyposażonym kampusem, uczestnicy kursów z całego świata
  2. Położenie: w pobliżu parków i obiektów sportowych
  3. Krótkie odległości: plaża i centrum miasta w odległości 10 minut pieszo

 

Bournemouth jest małym, cichym, przepełnionym wdziękiem miasteczkiem w południowej części Anglii. Liczy około 160 tys. gościnnych i pogodnych mieszkańców. Wielu z nas zapewne kojarzy tamtejsze rejony z nieustającymi opadami deszczu- wbrew temu przekonaniu właśnie tutaj odnotowuje się największą liczbę dni słonecznych w całym kraju. Zarówno uwarunkowania meteorologiczne, jak i nadmorskie plaże uhonorowane Niebieską Flagą UE, wpływają na atrakcyjność tego miejsca i ogromne zainteresowanie turystów.


LISA-Sprachreisen-Englisch-Bournemouth-Park-Strand-Surfer-Wellen-Meer

 

Bournemouth to doskonały ośrodek łączenia nauki języka z aktywnym spędzaniem wolnego czasu, do którego należą m.in. golf, tenis lub jazda konna. Nieopodal znajduje się godny uwagi i zobaczenia Park Narodowy New Forest, w którym przez wysokie, gęste trawy wędrują dzikie konie i bydło. To także miejsce, gdzie ptactwo formuje swoje gniazda na starych, wielkich drzewach. Wiodące przez las szlaki turystyczne prowadzą do kolejnego punktu, którego nie można przegapić - miasta Christchurch. Średniowieczny styl architektury Bournemouth najbardziej okazale ujawnia się w ścisłym centrum, będącym też koncentracją najchętniej odwiedzanych i najlepszych klubów w całej okolicy, np. utrzymany w minimalistycznym stylu Elements, bądź potężny i cieszący się wielką sławą Dusk Till Dawn. Oprócz zabawy przy świetnej muzyce, warto również zaplanować sobie weekendowe zwiedzanie legendarnego i kryjącego w sobie mnóstwo niewyjaśnionych zagadek Stonehenge - megalitycznej konstrukcji z epoki neolitu i brązu.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .