LISA! Kursy Językowe za Granicą

Malaga

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka hiszpańskiego w Maladze

Nasza szkoła językowa w Maladze znajduje się na wybrzeżu Costa del Sol, w miejscu uwielbianym przez turystów z całego świata. Malaga jest idealnym miejscem, leżącym pomiędzy wysokimi górami i ciągnącymi się kilometrami piaszczystymi plażami.

LISA-Sprachreisen-Spanisch-Malaga-Pool-Maedchen-Wasser-spritzen-baden-Sonne-Andalusien  


Dlaczego warto wybrać Malagę:

  1. Jakość: nauka w andaluzyjskiej willi z basenem i ogrodem
  2. Szeroki wybór kursów: lekcje indywidualne, kursy językowe, kurs tenisa
  3. Lokalizacja: szkoła położona nad samym morzem

 

Andaluzja to kraina kwitnących migdałów, gajów cytrynowych i koni arabskich. Tradycyjne andaluzyjskie pieśni i namiętny styl tańca zwany sewilskim flamenco są charakterystyczne dla tego fragmentu wybrzeża Hiszpanii. Ten nadmorski raj z pięknymi plażami to idealne miejsce na ucieczkę przed surową polską zimą. W Maladze nawet zimą słupek rtęci potrafi wskazywać 20 stopni. Najlepszy widok na morze, port i stare miasto jest z twierdzy Gibralfaro. Niesamowite wrażenie robi zwłaszcza wczesnym rankiem i wieczorem. W promieniach zachodzącego słońca rzędy domów świecą żółtą barwą. Tuż za rogiem znajduje się La Alcazaba, starożytne fortyfikacje zbudowane w XI wieku na cześć Mauretańskich władców Grenady.

null

W centrum Malagi znajdziesz dom, w którym urodził się Picasso, muzeum z ponad 200 jego pracami, niesamowitą katedrą i arenę walki byków, która przyciąga niezliczone rzesze turystów każdego roku. Nocą ulice 'Calle Beatas' i 'Calle Granada' budzą się do życia. Tutejszym zwyczajem ludzie spotykają się o północy i krążą od baru do klubu miło spędzając czas. Nad ranem unosi się zapach drzew cytrynowych i sosen wymieszany z zapachem kawy, która kończy nocną zabawę mieszkańców Malagi.

Zadaj pytanie
Wyślij