LISA! Kursy Językowe za Granicą

Malaga

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka hiszpańskiego w Maladze

Nasza szkoła językowa w Maladze znajduje się na wybrzeżu Costa del Sol, w miejscu uwielbianym przez turystów z całego świata. Malaga jest idealnym miejscem, leżącym pomiędzy wysokimi górami i ciągnącymi się kilometrami piaszczystymi plażami.

LISA-Sprachreisen-Spanisch-Malaga-Pool-Maedchen-Wasser-spritzen-baden-Sonne-Andalusien  


Dlaczego warto wybrać Malagę:

  1. Jakość: nauka w andaluzyjskiej willi z basenem i ogrodem
  2. Szeroki wybór kursów: lekcje indywidualne, kursy językowe, kurs tenisa
  3. Lokalizacja: szkoła położona nad samym morzem

 

Andaluzja to kraina kwitnących migdałów, gajów cytrynowych i koni arabskich. Tradycyjne andaluzyjskie pieśni i namiętny styl tańca zwany sewilskim flamenco są charakterystyczne dla tego fragmentu wybrzeża Hiszpanii. Ten nadmorski raj z pięknymi plażami to idealne miejsce na ucieczkę przed surową polską zimą. W Maladze nawet zimą słupek rtęci potrafi wskazywać 20 stopni. Najlepszy widok na morze, port i stare miasto jest z twierdzy Gibralfaro. Niesamowite wrażenie robi zwłaszcza wczesnym rankiem i wieczorem. W promieniach zachodzącego słońca rzędy domów świecą żółtą barwą. Tuż za rogiem znajduje się La Alcazaba, starożytne fortyfikacje zbudowane w XI wieku na cześć Mauretańskich władców Grenady.

null

W centrum Malagi znajdziesz dom, w którym urodził się Picasso, muzeum z ponad 200 jego pracami, niesamowitą katedrą i arenę walki byków, która przyciąga niezliczone rzesze turystów każdego roku. Nocą ulice 'Calle Beatas' i 'Calle Granada' budzą się do życia. Tutejszym zwyczajem ludzie spotykają się o północy i krążą od baru do klubu miło spędzając czas. Nad ranem unosi się zapach drzew cytrynowych i sosen wymieszany z zapachem kawy, która kończy nocną zabawę mieszkańców Malagi.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .