LISA! Kursy Językowe za Granicą

Angielski w Londynie,

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Nauka angielskiego - Londyn Budget

Kursy angielskiego dla dorosłych w centrum Londynu w pobliżu Oxford Street

Szukasz dobrego kursu w Londynie, a jednocześnie zależy Ci na dobrej cenie. Jeśi tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Ucz się angielskiego w pobliżu słynnej Oxford Street, jednej z najbardziej znanych ulic handlowych w stolicy Anglii, która przyciąga mieszkańców i gości niezliczoną ilością sklepów i butików.

LISA-Sprachreisen-London-Budget-Oxford-Street-Regent-Street-Shopping-Einkaufen-London-Ausgehen-Bus-Abends

null

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LONDYN – BUDGET:

 1. Lokalizacja: nauka angielskiego w samym sercu miasta
 2. Dobre i tanie: doskonała relacja jakości do ceny
 3. Wybór: szeroki wybór kursów, zajęcia w międzynarodowych grupach

 

Szkoła Londyn-Budget – to doskonała lokalizacja i najlepsze ceny kursów angielskiego w Londynie. Nauka angielskiego odbywa się przy słynnej Oxford Street – jednej z najbardziej znanych ulic handlowych miasta. Zajęcia prowadzone są zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych, więc bez problemu znajdziesz czas na zwiedzanie miasta czy zakupy.Grupy są międzynarodowe, dopasowane pod względem poziomu zaawansowania. Wszyscy lektorzy to profesjonalni native speakerzy posiadający odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Szkoła szczyci się wysoką jakością, potwierdzoną akredytacjami międzynarodowych instytucji. Szczegóły poniżej. Minimalny wiek uczestników kursu wynosi 18 lat.

Ponad 300 sklepów, butików, kin, restauracji czeka na Ciebie. Stąd pieszo lub metrem dostaniesz do wszystkich atrakcji miasta. Szkoła znajduje się przy stacji metra "Oxford Circus". Polecamy pobliskie Soho oraz Covent Garden z galeriami  National Portrait Gallery i Royal Academy.


Tutaj sprawdzisz wszystkie szkoły LiSA! w Londynie »


LISA-Sprachreisen-England-Englisch-London-Budget-Oxford-Street-Shopping-zentrale-Lage-Maedchen-Shoppen-Designerlaeden-London-Regent-Street-Piccadilly-Oxford-Circus

 

LISA! Kurs językowy »

Kursy języka angielskiego w Londynie-Budget  to wysokiej jakości programy nauki języka angielskiego połączone z różnego rodzaju  zakwaterowaniem.  Kursy rozpoczynają się w określonych  terminach (możesz je sprawdzić tutaj). i mogą odbywać się rano lub popołudniu. Przeznaczone są dla osób dorosłych. Najczęściej wybierane są przez osoby pracujące oraz studentów. Szkoła oferuje kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania - od początkującego do zaawansowanego.


Akredytacje »

LISA! jest międzynarodową firmą słynącą z bezkompromisowej jakości oferowanych kursów. 20 lat doświadczenia na najtrudniejszych rynkach europejskich pozwoliło nam zbudować markę, która symbolizuje najwyzszą jakość. Wszystkie szkoły, które mamy w swojej ofercie muszą spełanić bardzo surowe wymagania. Jedym z kryteriów są akredytacje. Szkoła Londyn-Budget akredytowana jest przez British Counsil, ISI. Jest członkiem takich organizacji jak - Association for Learning Languages czy English UK. Jest równiez ośrodkiem egzaminacyjnym Cambridge.


Do jakiej grupy trafię. Dlaczego kursy wyjazdowe są tak skuteczne  »

Wyjazd na kurs językowy to wielkie wyzwanie i skok na głęboką wodę. W tym czasie skupisz się tylko na jednym – nauce angielskiego. Zapomnisz o pracy, sprawach rodzinnych, znajomych itp. Przez 24 godziny na dobę, czy tego chcesz czy nie, będziesz musieć przestawić się na inny język. Na kursie, na wyprawie ze znajomymi z grupy, przy kolacji z rodziną goszcząca, na zakupach, na wycieczce itd. - język polski Ci się nie przyda.

Trafisz do właściwej grupy na podstawie analizy dotychczasowych umiejętności językowych.  Pierwszego dnia kursu będziesz musieć napisać test, czasami niezbędna może okazać się również rozmowa z metodykiem. Oczywiście jakby okazało się, że Twoja grupa językowa jest za niska lub za wysoka, istnieje możliwość zmiany grupy.

Już nawet krótki kurs gwarantuje olbrzymi postęp w rozumieniu ze słuchu, swobodzie wypowiadania się, rozwoju słownictwa. Wyjazd to najefektywniejszy sposób na naukę języków obcych.


Dojazd na miejsce kursu »

Przelot nie jest wliczony w cenę kursu. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć  najdogodniejsze i najtańsze połączenie lotnicze. Jak już wylądujesz i odbierzesz bagaże rozpocznie się kolejny etap Twojej podróży - dotarcie z lotniska do miejsca zakwaterowania. Sposoby na jego organizację  są dwa. Pierwszy to szkolny transfer, który choć wygodny, niestety jest kosztowny (szczególnie w Wielkiej Brytanii). Możesz zrezygnować z tej usługi i udać się samodzielnie do miejsca zakwaterowania. Twój opiekun, który od początku zajmuje się Twoją rezerwacją, pomoże Ci zaplanować najkorzystniejszy sposób dotarcia. Pamiętaj, że niezależnie od tego czy wykupiłaś (eś) usługę odbioru z lotniska czy też nie, musisz przesłać do biura LISA! swój bilet lotniczy lub szczegóły lotu. Oczywiście dotyczy to sytuacji kiedy przelot był rezerwowany we własnym zakresie.


Czas wolny po zajęciach  - Londyn Budget – atrakcje:

 • szaleństwo zakupów na Oxford Street

 • wystawy i słynne ekspozycje historyczne i kulturowe w British Museum

 • musicale w Prince Edward Theater

 • słynne kluby w dzielnicy Soho:  Café de Paris, The Box, The Roxy

 • niesamowite butiki przy Covent Garden

 • historia komiksu w Cartoon Museum

 • słynna księgarnia Waterstone’s Bookshop

 • próby koncertowe chóru w Opactwie Westminster

 • koncerty i wystawy w Somerset House

 

i wiele innych...

 

Ze względu na ograniczoną ilość wolnych miejsc, prosimy o dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem. Jeśli do planowanego wyjazdu jest mniej niż kilka tygodni, prosimy o kontakt z biurem LISA! w celu potwierdzenia dostępności. Prosimy również zwrócić uwagę na to, że kursy rozpoczynają się w poniedziałki, a na miejscu należy być najczęściej dzień wcześniej, czyli w niedzielę. Kursy kończą przeważnie w piątki,  zakwaterowanie jest opłacone do soboty i na ten dzień należy rezerwować przelot powrotny. Dokładne daty rozpoczęcia kursów oraz pobytu w szkole Londyn Budget znajdziesz tutaj. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez E-Mail Jeśli decyzja odnośnie wyjazdu została podjęta prosimy o dokonanie rezerwacji.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .