LISA! Kursy Językowe za Granicą

Byron Bay

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kurs języka angielskiego dla dorosłych w Byron Bay

Obserwując morze w Byron Bay można zobaczyć wieloryby wypływające ponad wodę i zanurzające się w niej z powrotem. Długie, piaszczyste plaże oraz błękitne fale Oceanu Spokojnego stanowią kojący zmysły krajobraz.

Kursy języka angielskiego w Byron Bay - opis miasta

LISA-sprachreisen-englisch-byron-bay-surfen-lernen-meer-wasser-freizeitprogramm-spass-strand-schwimmen

Byron Bay to prawdziwa mekka surferów i płetwonurków. Długie, piaszczyste plaże, zielone lasy deszczowe, zapierające dech w piersiach wodospady, rezerwat morski Julian Rocks oraz jego tropikalne ryby, delfiny i wieloryby – to wszystko sprawia, że każdy poczuje się tu jak w prawdziwym raju! Mieszkańcy miasta są bardzo gościnni i przyjacielsko nastawieni do turystów. Niektórzy chętnie prezentują swoim gościom grę na didgeridoo – tradycyjnym australijskim instrumencie dętym przypominającym duży flet lub trąbkę, będącym ważną częścią kultury Aborygenów.

 

Warto wstać wcześnie rano i wybrać się na Przylądek Byrona – najbardziej wysunięty na wschód punkt Australii, który stanowi znakomitą bazę do obserwacji budzącego się słońca. Surferzy w Byron Bay codziennie mają okazję zmagać się z falami o wysokości ponad jednego metra. Okoliczne plaże – Main Beach oraz Clarks Beach - zachwycą również miłośników wygrzewania się na białym piasku. Wielbiciele nurkowania także nie poczują się zawiedzeni – morski rezerwat Julian Rocks, rozciągający się na błękitnej powierzchni Pacyfiku to miejsce wprost stworzone dla nich – można tam popływać razem z różnorodnymi egzotycznymi rybami, płaszczkami i gigantycznymi żółwiami morskimi.

W podzwrotnikowych parkach narodowych otaczających plaże Byron Bay napotkać można urocze misie koala żujące liście eukaliptusa oraz wiele gatunków egzotycznych ptaków śpiewających pośród gęstych drzew. Organizowane są tam również atrakcje dostarczające turystom nieco większej dawki adrenaliny – raftingi po rwących rzekach oraz spływy kajakowe z przewodnikiem. Cudowny widok na las deszczowy, a także na plaże, zatokę i zdający się nie mieć końca Pacyfik rozpościera się z położonej na Przylądku Byrona zabytkowej latarni, wybudowanej w 1991 roku.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .