LISA! Kursy Językowe za Granicą

Barbados

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kurs języka angielskiego na Barbadosie

Na kursie językowym na Barbadosie poczujesz się jak w karaibskim śnie: niekończące się piaszczyste plaże z drzewami palmowymi wzdłuż zachodniego wybrzeża - idealne do opalania. Z kolei wschodnie wybrzeże jest rajem dla wielbicieli surfingu.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Barbados-Bridgetown-Strand-weisser-Sandstrand-Meer-Toy-Bottom-Bay

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BARBADOS:

  1. Miejsce: nauka angielskiego w karaibskim raju
  2. Sporty wodne: niezliczone możliwości uprawiania róznego rodzaju sportów wodnych
  3. Jakość: małege grupy, indywidualne podejście do każdego z kursantów

 

Barbados jest najbardziej wysuniętą na wschód wyspą na Karaibach o długości 36 km i szerokości 24 km. Na południowym i wschodnim wybrzeżu wyspy znajdziesz błyszczące białe plaże, zachęcające do pływania, wypoczynku i odkrywania kolorowych raf koralowych podczas nurkowania. Na północnej i wschodniej stronie wyspy możesz podziwiać malownicze skały oraz klify ukształtowane przez wiatr i fale. Ta część wyspy zaprasza śmiałych surferów do zdobywania potężnych fal.

null

W Bridgetown, stolicy Barbadosu zobaczysz kolorowe domy ‘bajanów’ – jak nazywają siebie wyspiarze. Obok ich domów stoją wspaniałe brytyjskie kolonialne budynki, a zielone palmy kołyszą się na wietrze. Stolica może pochwalić się wieloma restauracjami i kawiarniami ze słonecznymi tarasami, gdzie możesz cieszyć się karaibskimi specjałami, takimi jak narodowe ‘bajan’: świeżo grillowane latające ryby. Kuchnia Barbadosu jest mieszanką karaibskich, afrykańskich i angielskich przysmaków kulinarnych, a ciepły klimat zapewnia pod dostatkiem owoców mango, kokosów, melonów.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .