LISA! Kursy Językowe za Granicą

Barbados

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kurs języka angielskiego na Barbadosie

Na kursie językowym na Barbadosie poczujesz się jak w karaibskim śnie: niekończące się piaszczyste plaże z drzewami palmowymi wzdłuż zachodniego wybrzeża - idealne do opalania. Z kolei wschodnie wybrzeże jest rajem dla wielbicieli surfingu.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Barbados-Bridgetown-Strand-weisser-Sandstrand-Meer-Toy-Bottom-Bay

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BARBADOS:

  1. Miejsce: nauka angielskiego w karaibskim raju
  2. Sporty wodne: niezliczone możliwości uprawiania róznego rodzaju sportów wodnych
  3. Jakość: małege grupy, indywidualne podejście do każdego z kursantów

 

Barbados jest najbardziej wysuniętą na wschód wyspą na Karaibach o długości 36 km i szerokości 24 km. Na południowym i wschodnim wybrzeżu wyspy znajdziesz błyszczące białe plaże, zachęcające do pływania, wypoczynku i odkrywania kolorowych raf koralowych podczas nurkowania. Na północnej i wschodniej stronie wyspy możesz podziwiać malownicze skały oraz klify ukształtowane przez wiatr i fale. Ta część wyspy zaprasza śmiałych surferów do zdobywania potężnych fal.

null

W Bridgetown, stolicy Barbadosu zobaczysz kolorowe domy ‘bajanów’ – jak nazywają siebie wyspiarze. Obok ich domów stoją wspaniałe brytyjskie kolonialne budynki, a zielone palmy kołyszą się na wietrze. Stolica może pochwalić się wieloma restauracjami i kawiarniami ze słonecznymi tarasami, gdzie możesz cieszyć się karaibskimi specjałami, takimi jak narodowe ‘bajan’: świeżo grillowane latające ryby. Kuchnia Barbadosu jest mieszanką karaibskich, afrykańskich i angielskich przysmaków kulinarnych, a ciepły klimat zapewnia pod dostatkiem owoców mango, kokosów, melonów.

Zadaj pytanie
Wyślij