LISA! Kursy Językowe za Granicą

Alicante

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy hiszpańskiego w Alicante

Wybierasz się do Alicante? Zabierz ze sobą swój strój kąpielowy, krem do opalania i imprezowego ducha! Miasto leży przy samej plaży i oferuje wiele atrakcji. Imprezy, festiwale zapraszają turystów przez cały rok. Śródziemnomorski klimat powoduje, że wieczorową porą powietrze jest łagodne nawet zimą.

LISA-Sprachreisen-Spanisch-Alicante-Meer-Strand-Santa-Cruz-Shopping-Bummeln-RestaurantsDlaczego warto wybrać Alicante:

  1. Szeroki wybór kursów: kursy intensywne, kursy egzaminacyjne, lekcje indywidualne
  2. Jakość: klimatyzowana szkoła w centrum miasta, tylko 2 minuty od morza
  3. Wyjątkowa oferta: Kursy języka i kultury, kurs tańca, nauka golfa

 

Alicante leży w reg  ionie Walencja i jest jednym z bardziej popularnym miejsc na Costa Blanca. Słynie z pięknych plaż. Najbardziej popularna to ponad sześciokilometrowa plaża Playa San Juan, tłumnie odwiedzana zwłaszcza w okresie letnim. Alicante posiada również bardziej zaciszne plaże, które są cenione przez mieszkańców i rybaków, np. południowa „Cabo de las Huertas”. Deptaki na plaży, takie jak Esplanada są domem dla wielu barów i restauracji, w tym „Siesty" ze swoją paellą z suszoną szynką i oliwkami. Nie zapomnij, spróbować pysznego Turrón - słodkiego deseru, wykonanego z migdałów, miodu i cukru, popularnego na całym świecie. Nocne życie miasta ożywa  w małych, zatłoczonych barach w portach lub w El Barrio - dzielnicy kolorowych domów w centrum Alicante. Ze względu na swoją bogatą ofertę miejsc, w których można spędzić wolny czas, zabytkowe centrum Alicante jest szczególnie popularne wśród studentów. Tradycyjnie, wieczór tutaj zaczyna się od spożycia cudownego świeżego dania z owoców morza w porcie, by potem przejść do jednego z licznych barów i klubów w mieście.

 

LISA-Sprachreisen-Spanisch-Alicante-Meer-Strand-Beachvolleyball-Sonnen-Schwimmen

"Trensnochador" to pociąg łączący wybrzeże Alicante ze wszystkimi ważnymi częściami miasta leżącymi wzdłuż wybrzeża. Od 21:00 wieczorem do 5:00 rano, można dotrzeć do miejsc takich jak Benidorm, które słynie z wielu barów, restauracji i klubów. Wracając pociągiem do domu we wczesnych godzinach porannych, poczujesz się jak prawdziwy Hiszpan, mieszkający na wybrzeżu Costa Blanca.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .