LISA! Kursy Językowe za Granicą

Alicante

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy hiszpańskiego w Alicante

Wybierasz się do Alicante? Zabierz ze sobą swój strój kąpielowy, krem do opalania i imprezowego ducha! Miasto leży przy samej plaży i oferuje wiele atrakcji. Imprezy, festiwale zapraszają turystów przez cały rok. Śródziemnomorski klimat powoduje, że wieczorową porą powietrze jest łagodne nawet zimą.

LISA-Sprachreisen-Spanisch-Alicante-Meer-Strand-Santa-Cruz-Shopping-Bummeln-RestaurantsDlaczego warto wybrać Alicante:

  1. Szeroki wybór kursów: kursy intensywne, kursy egzaminacyjne, lekcje indywidualne
  2. Jakość: klimatyzowana szkoła w centrum miasta, tylko 2 minuty od morza
  3. Wyjątkowa oferta: Kursy języka i kultury, kurs tańca, nauka golfa

 

Alicante leży w reg  ionie Walencja i jest jednym z bardziej popularnym miejsc na Costa Blanca. Słynie z pięknych plaż. Najbardziej popularna to ponad sześciokilometrowa plaża Playa San Juan, tłumnie odwiedzana zwłaszcza w okresie letnim. Alicante posiada również bardziej zaciszne plaże, które są cenione przez mieszkańców i rybaków, np. południowa „Cabo de las Huertas”. Deptaki na plaży, takie jak Esplanada są domem dla wielu barów i restauracji, w tym „Siesty" ze swoją paellą z suszoną szynką i oliwkami. Nie zapomnij, spróbować pysznego Turrón - słodkiego deseru, wykonanego z migdałów, miodu i cukru, popularnego na całym świecie. Nocne życie miasta ożywa  w małych, zatłoczonych barach w portach lub w El Barrio - dzielnicy kolorowych domów w centrum Alicante. Ze względu na swoją bogatą ofertę miejsc, w których można spędzić wolny czas, zabytkowe centrum Alicante jest szczególnie popularne wśród studentów. Tradycyjnie, wieczór tutaj zaczyna się od spożycia cudownego świeżego dania z owoców morza w porcie, by potem przejść do jednego z licznych barów i klubów w mieście.

 

LISA-Sprachreisen-Spanisch-Alicante-Meer-Strand-Beachvolleyball-Sonnen-Schwimmen

"Trensnochador" to pociąg łączący wybrzeże Alicante ze wszystkimi ważnymi częściami miasta leżącymi wzdłuż wybrzeża. Od 21:00 wieczorem do 5:00 rano, można dotrzeć do miejsc takich jak Benidorm, które słynie z wielu barów, restauracji i klubów. Wracając pociągiem do domu we wczesnych godzinach porannych, poczujesz się jak prawdziwy Hiszpan, mieszkający na wybrzeżu Costa Blanca.

Zadaj pytanie
Wyślij