LISA! Kursy Językowe za Granicą

Wiedeń

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka niemieckiego w Wiedniu

Wiedeń to miasto tradycji i nowoczesności. Dwukonna dorożka jest  symbolem miasta.  Przejażdżka nią jest jedną z ważniejszych i przyjemniejszych  atrakcji turystycznych. Można wtedy podziwiać pełne przepychu budynki z okresu baroku czy „złotej” secesji. Najsłynniejsze atrakcje i zabytki Wiednia to:  Hotel Sacher,  Katedra Św. Szczepana, niesamowity budynek Hundertwasserhaus, wiedeńskie wesołe miasteczko, park Prater, a dodatkowo niezliczona ilość muzeów.

Kursy języka niemieckiego w Wiedniu

null

Wiedeń, położony w północno-zachodniej części kraju u podnóży Alp to cesarskie miasto z niezliczoną ilością zabytków. Letni pałac Schönbrunn to jeden z najpiękniejszych budynków barokowych w Europie.  Piękne sale w stylu rokoko zachwycają zwiedzających. Budynek został wpisany na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.  Pałac ma 1441 komnat, z czego 45 udostępniono zwiedzającym. Był świadkiem wielu historycznych wydarzeń. Gościł w nim Napoelon, w Sali Lustrzanej koncertował Mozart jako sześcioletnie cudowne dziecko, cesarz Karl I podpisał w roku 1918 abdykację, co oznaczało koniec monarchii.


Dziś Wiedeń oferuje unikalną mieszankę tradycji i nowoczesności. Historyczne tradycje muzyczne miasta można spotkać uczestnicząc w plenerowych koncertach. Piękne i eleganckie, historyczne budynki  komponują się z kolorową elewacją Hundertwasser czy nowoczesnym Haas-House.  Będąc w stolicy Austrii nie można nie skosztować kawałka słynnego tortu Sachera. Dużym atutem miasta jest doskonale rozwinięta infrastruktura. Dzięki temu nasi studenci mogą sprawnie i bezpiecznie poruszać się po mieście korzystając z sieci metra czy tramwajów.

null

Spotkaj ludzi z całego świata

Jedną z największy zalet wyjazdów językowych LISA! jest możliwość nawiązania znajomości z ludźmi z całego świata. W naszych kursach uczestniczą osoby z wielu krajów. W miarę możliwości staramy się dobrać grupy w taki sposób, aby oprócz poziomu zaawansowania,  wziąć również pod uwagę zróżnicowanie narodowościowe oraz podobny wiek uczestników.  Międzynarodowe kontakty w dzisiejszych czasach są bardzo cenne, pomagają podtrzymać komunikację językową również po kursie.


Idealna długość kursu języka niemieckiego

Średnia długość pobytu naszych Klientów waha się od 2 do 4 tygodni, choć idealny czas trwania kursu wynosi około 12 tygodni. Pierwsze efekty widać już po kilku dniach kursu. Znika bariera językowa, zwiększa się płynność wypowiedzi. W przypadku zmotywowanych osób, 3 miesiące wystarczą do płynnego opanowania języka. Korzystamy z najnowszych metod nauczania zaaprobowanych przez Komisję Europejską oraz Radę Europy. Kursy języka niemieckiego rozpoczynają się co poniedziałek.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .