LISA! Kursy Językowe za Granicą

San Diego

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego w San Diego

San Diego jest jednym z największych miast na południu Stanów Zjednoczonych, o historii łączącej kulturę rdzennych Indian i elegancję stylu kolonialnego. Kalifornijczycy, potomkowie pierwszych poszukiwaczy złota, mają charakterystyczne pogodne podejście do życia, co tworzy unikalną i ciepłą atmosferę.

 

LISA-sprachreisen-englisch-san-diego-meer-surf-sonnenuntergang-schwimmen-wassersport-freizeitprogrammDLACZEGO WARTO WYBRAĆ SAN DIEGO:

  1. Lokalizacja: nowoczesna i międzynarodowa szkoła w samym centrum miasta.
  2. Szeroki wybór kursów: lekcje indywidualne, angielski i surfing, egzaminacyjne
  3. Transfer: bezpłatny odbiór z lotniska i dowiezienie do rodziny goszczącej

 

"Najwspanialsze miasto Ameryki (America’s Finest City)" - tak właśnie mieszkańcy San Diego dumnie nazywają swoje miasto rodzinne. San Diego znajduje się w słonecznej Kalifornii, na granicy z Meksykiem, dwie i pół godziny do Los Angeles. Wzdłuż promenady miasta, znaleźć można liczne restauracje, kluby i bary, takie jak np. Pacific Beach Bar and Grill. Od dziesięciolecia, bar ten jest podstawą  miejskiej sceny rozrywkowej, a jego menu oferuje jeden z najlepszych w mieście grilli, z soczystymi stekami oraz pysznymi burritos. Bar jest idealnym punktem wyjścia do startu przed wyruszeniem do pobliskich  klubów takich jak Tremor czy Plan B.


LISA-sprachreisen-englisch-san-diego-skyline-stadt-meer-sightseeing-Hochhaus  

Szerokie ulice San Diego wypełnione po brzegi palmami i wieżowcami, prowadzą do dzielnicy Gaslamp w centrum miasta, w której małe butiki i duże centra handlowe są doskonałym miejscem na zakupy. W starej części miasta znajdziesz  kolorowe domy z hiszpańskich i meksykańskich czasów kolonialnych. Domy wyposażone są w tradycyjne indiańskie i meksykańskie wzory płytek, które zdobią ramy okien i fasad. Meksyk leży zaledwie godzinę jazdy stąd - idealnie na krótki pobyt!

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .