LISA! Kursy Językowe za Granicą

Sliema

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy angielskiego na Malcie - Sliema

Nasza szkoła w Sliemie należy do najlepszych na Malcie. Twoje postępy są dla nas najważniejsze. Nauka to nie wszystko, nie zapomnij więc zabrać kremu do opalania, letniego ubrania i upewnij się, że zapakowałaś maskę do nurkowania i przewodnik. Słońce, krystaliczna woda i plaże czekają na Ciebie.

#DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SLIEMĘ:

  1. Wakacje z językiem: słońce, morze, plaża, moc atrakcji
  2. Jakość: jedna z najlepszych szkół na Malcie, bogactwo kursów, bliskość zakwaterowania
  3. Cena: najlepsza relacje ceny do jakości, tanie przeloty na Maltę z wielu polskim miast

 

Malta to mała wyspa na Morzu Śródziemnym, w połowie drogi pomiędzy Europą
i Afryką. Pod jurysdykcją Malty znajdują się jeszcze dwie zamieszkałe wyspy  Gozo
i Comino oraz kilka bezludnych wysepek. Północ od Malty jest ukształtowana przez jej krajobraz, a południe przez tradycje rybackie. Dzisiejsza Malta to połączenie przede wszystkim kultury brytyjskiej i śródziemnomorskiej. Kuchnia maltańska jest również połączeniem elementów brytyjskich, włoskich  z przyprawami z Bliskiego Wschodu. Podobnie jak w Wielkiej Brytanii, na Malcie obowiązuje ruch lewostronny,  bardzo popularne są wyścigi konne i pije się herbatę z mlekiem.

 

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Malta-Sliema-Sightseeing-Valletta-Freizeitprogramm-Sommer-Meer

 

Kiedy na Malcie zakwitną drzewa migdałowe, w Polsce jest jeszcze zimno. Wyspa otoczona jest krystalicznie czystymi wodami i złotymi plażami. Nurkując w wielu zatoczkach można odkryć podmorski świat koników morskich, zawilców i egzotycznych, kolorowych tropikalnych ryb. Port w La Valletta – stolicy kraju, jest pełen małych kolorowych łodzi rybackich, bardzo charakterystycznych dla Malty. Wyspa jest również domem dla jaszczurek. Znajdziemy tu małe zielone gekony i kameleony. Malta słynie z bogactwa kulturowego, jak i bogatego oraz zróżnicowanego życia nocnego.  Jest tu wiele barów, klubów, dyskotek i innych miejsc gdzie spotyka się młodzież z całego świata. Malta należy do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów (obecnie Wspólnota Narodów) i język angielski jest jednym z dwóch języków urzędowych Malty. Programy telewizyjne i gazety codzienne wydawane są w języku angielskim. Malta jest najlepszym miejscem do nauki języka angielskiego, połączonego z niesamowitymi wakacjami. Doskonała pogoda oraz niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Zadaj pytanie
Wyślij