LISA! Kursy Językowe za Granicą

Worthing

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego w Worthing

Pełen słońca Worthing, przyjazna atmosfera i gorące plaże wpływają na ogromną popularność tego miejsca.

LISA-Sprachreisen-Englisch-England-Worthing-Meer-Strand-typisch-England-Garten-ReetdachhausDLACZEGO WARTO WYBRAĆ WORTHING:

  1. Konkurencyjna cenowo: niedrogie kursy języka angielskiego nad morzem
  2. Atrakcje nadmorskie: kitesurfing, żeglarstwo, nurkowanie, spływy kajakowe
  3. Jakość: historyczny budynek szkoły z dużym ogrodem, szeroki wybór kursów

 

Prawdziwie królewskie miasto położone na południowym wybrzeżu Anglii w hrabstwie Sussex stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. Na krajobraz miasta składają się długie rzędy przepięknych wiktoriańskich domków i otaczające je ogrody. Niepowtarzalny widok linii morza i wybrzeża można podziwiać podczas spaceru po molo i promenadzie, długiej na około 5 mil. Sąsiadujące z linią brzegu wiejskie obrazy- zielone pola, bajeczne doliny i tajemnicze małe wioski wprawiają w zachwyt każdego, kto zobaczy to wszystko na własne oczy. Ten wspaniały Park Narodowy jest fantastyczną opcją dla osób kochających aktywne formy spędzania czasu na świeżym powietrzu.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-England-Worthing-Pier-Meer-See-Kueste-Strand  

To tutaj znajdują się niezliczone sklepiki, restauracje, butiki odzieżowe i kawiarenki. Jednak główną rzeczą, z której Anglia słynie są doskonałe herbaty, których napić się można w każdym nadmorskim mieście. Nie inaczej jest w Worthing. Wstępując do takiej herbaciarni, każdy otrzymuje dzbanek czarnej naparu w zestawie z mlekiem, a także talerzyk słodkich ciasteczek. Wszystko to tworzy typową brytyjską przekąskę, dostępną dla każdego. Oprócz tego, południowe wybrzeże Wielkiej Brytanii chlubi się własnym cydrem, czyli popularnym napojem alkoholowym powstałym z warzonych jabłek. Cydru napić można się dosłownie w każdym lokalu. Kilka kroków dzieli centrum miasta od plaży, na której w pełni można się zrelaksować i nabrać sił. Na regionalne zróżnicowanie Sussex, wpływ wywierają ciche, pełne uroku i spokoju wsie zestawione z tętniącymi życiem nowoczesnymi miastami i kurortami. Oddalone o kilka minut jazdy Brighton, tworzy równie atrakcyjną i przemyślaną alternatywę dla wymagających. Zamek Arundel pochodzi z XI wieku i należy do jednego z najlepiej zachowanych w tym kraju. Dotrzeć do niego jest niezmiernie łatwo - podróż komunikacją publiczną potrwa 20 minut.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .