LISA! Kursy Językowe za Granicą

Cardiff

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego w Cardiff

Zapraszamy do przepięknej Walii na kurs języka angielskiego w romantycznym Cardiff.  Nie bój się walijskiego akcentu i wpływów celtyckich. Juz po kilku dniach przyzwyczaisz się i nie będzie sprawiało Ci trudności zrozumienie rodowitych Walijczyków. 

nullDLACZEGO WARTO WYBRAĆ CARDIFF:

  1. Doskonałe miejsce: nauka angielskiego na przepięknym wybrzeżu Walii
  2. Jakość: uczestnicy kursów z całego świata, komfortowa szkoła
  3. Lokalizacja: 5 minut od centrum miasta

 

Stolica Walii, Cardiff, leży u ujścia rzeki Severn, zaledwie dwie godziny od miasta, w którym rodzą się najnowsze modowe trendy, czyli Londynu. Wpływy starego języka celtyckiego widoczne są tu do dzisiaj, dlatego nie powinny dziwić używane nazwy staroceltyckie obok angielskich, na przykład na znakach drogowych.


LISA-sprachreisen-englisch-cardiff-nachtleben-club-stadt-meer-pier-freizeitprogramm

 

Wszelkie atrakcje znajdują się w samym centrum miasta, co pozwala na sprawne i dokładne jego zwiedzanie. Spacerując po plaży i innych urokliwych zakątkach, warto wstąpić do jednej z tutejszych restauracji, kawiarni lub pubów, oferujących doskonałe angielskie dania i aromatyczne kawy. Jedna z najwartościowszych budowli Cardiff - średniowieczny zamek i jego neogotycka wieża, stwarzają doskonałe tło i kontrastowe zestawienie czasów dla nowoczesnego stadionu Millennium. Z kolei odwiedzający Muzeum Narodowe, są pod wrażeniem starożytnych artefaktów, ukazujących codzienne życie Walijczyków. Ci z Państwa, którzy od zwiedzania zabytków, bardziej preferują wypoczynek na łonie  natury, także znajdą cos dla siebie - Cardiff bowiem posiada przepiękne rozległe plaże i klify, urocze wioski pośród górskich szczytów i w ich dolinach.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .