LISA! Kursy Językowe za Granicą

Los Angeles - Santa Monica

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Los Angeles - Santa Monica

Jadąc do Santa Monica będziesz czuć się jak gwiazda filmowa na planie własnego filmu Hollywood! To jedno z najpiękniejszych miejsc w Los Angeles, tuż przy oceanie. Długa piaszczysta plaża i piękna promenada z palmami przyciąga gości z całego świata.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Los-Angeles-Santa-Monica-Strand-Beach-Baden-Sonne-SurfenDLACZEGO WARTO WYBRAĆ LOS ANGELES - SANTA MONICA:

  1. Najlepsze miejsce: nauka angielskiego nad morzem, w jednej z najpiękniejszych dzielnic LA.
  2. Wybór kursów: intensywne, indywidualne, egzaminacyjne, "angielski i surfing"
  3. Jakość: niewielka, ładna szkoła z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika
 

"Miasto Aniołów" – tak  mieszkańcy słynnej kalifornijskiej metropolii Los Angeles nazywają swoje rodzinne miasto, położone nad zatoką Santa Monica Bay, z pięknymi plażami Malibu, Venice i Redondo. Po Nowym Jorku, Los Angeles jest drugim największym miastem w USA. Prestiż Los Angeles przyciąga ludzi z całego świata. To tu powstała historia amerykańskiego kina. W latach 90-tych ludzie z wszystkich zakątków świata śledzili losy bohaterów popularnych seriali, takich jak: The Fresh Prince of Bel Air, Melrose Place i Beverly Hills 90210. Wszystkie były nakręcone w LA. Każdego  roku miasto jest gospodarzem jednej z najbardziej prestiżowych ceremonii wręczenia nagród branży filmowej -  słynne Oscary to marzenie filmowców z całego świata. Hollywoodzka Aleja Gwiazd na Sunset Boulevard znajdująca się obok gigantycznego teatru chińskiego Graumana to miejsce gdzie uhonorowane zostały największe gwiazdy kina i muzyki. Znajdź na chodniku gwiazdę z nazwiskiem ulubionego aktora.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Los-Angeles-Santa-Monica-Strand-Surfen-Surfbretter

 

Niektóre z najbardziej znanych dzielnic i obszarów wokół miasta to m.in. Hollywood z jego ogromnymi studiami filmowymi, Beverly Hills, gdzie znane gwiazdy lubią spędzać czas i Santa Monica – miejsce, gdzie nakręcono tysiące filmów i seriali. Idąc wzdłuż molo w Santa Monica w stronę „diabelskiego młyna” rozpoznasz scenerię znanych momentów z historii kina, z takich filmów jak: „Titanic”, „Forrest Gump”, czy katastroficzny film „2012”. Szeroka, złota plaża Santa Monica ma ponad 5 kilometrów długości. Znajdziesz tam niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu. Obok molo położone jest tematyczne wesołe miasteczko, ze słynnym „diableskim młynem” napędzanym promieniami słońca. Miłośnicy surfingu będą zachwyceni wysokością fal na Pacyfiku. Korzystaj z kalifornijskiego słońca i zrelaksuj się.Ten nadmorski kurort oferuje również doskonałe zaplecze handlowe i najwyższej jakości restauracje, bary i kluby, które są otwarte do późnych godzin nocnych. Third Street Promenade biegnie przez Santa Monica. Spacerując po tej ulicy, natkniesz się na niezliczoną ilość kin, kawiarni, modnych butików oraz spotkasz artystów prezentujących na ulicy swoje talenty. Jadąc wzdłuż Wilshire Boulevard dotrzesz prosto do centrum Los Angeles, gdzie możesz zwiedzić słynne miejsca, takie jak „Aleja Sław” i Universal Studios. Dla fanów kina odwiedzenie tych miejsc jest koniecznością. Nauka języka angielskiego w Los Angeles - Santa Monica to połączenie relaksu na plaży, sportów wodnych, zwiedzania słynnych atrakcji miasta z nauką na najwyższym poziomie.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .