LISA! Kursy Językowe za Granicą

Londyn - Islington

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Londynie – Islington

Szukasz dobrego kursu w Londynie, który jednocześnie jest atrakcyjny pod względem cenowym? Zapraszamy do naszej szkoły w Londynie w dzielnicy Inslighton. Ta spokojna okolica położona jest w pierwszej strefie metra i nie jest tak tłumnie odwiedzana przez turystów.

LISA-Sprachreisen-Englisch-London-Islington-Businesskurse-Freizeitprogramm-Teilnehmer-ab-30-U-Bahn-Zone-1-Shopping-Piccadilly-Oxford-Street-Shopping-London  


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LONDYN – ISLINGTON:

  1. Położenie: szkoła jest zlokalizowana w pierwszej strefie metra, w pobliżu atrakcji miasta
  2. Jakość: szeroki wybór kursów, uczestnicy z całego świata
  3. Cena: kurs w Londynie nie musi być drogi

 

Inslighton to dzielnica Londynu nie tak tłumnie odwiedzana przez turystów, ale posiadająca klimat przypominający Nothing Hill. Znajdziemy zatem tutaj kawiarnie, knajpki, kina, teatry, sklepy, galerie. Okoliczne parki skłaniają do joggingu czy spacerów. Możesz również wyciszyć się odpoczywając nad kanałem. Na rynku the Chapel Market, kupisz świeże produkty spożywcze. Znajdziesz też targ staroci. Dzielnica jest bardzo zadbana i bezpieczna, położona jest w pierwszej strefie metra. Bardzo łatwo stąd dotrzesz do największych atrakcji Londynu.


LISA-Sprachreisen-Englisch-London-Islington-Shopping-Strassen-London-Innenstadt-Sightseeing

 

Doskonała lokalizacja w pierwszej strefie metra, zaledwie jeden przystanek od Kings Cross i St Pacras to tylko jedna z największych zalet naszej szkoły. Drugą niewątpliwie jest profesjonalna kadra naszych lektorów, która gwarantuje najwyższą jakość prowadzonych zajęć. Nasza szkoła znajduje się w centrum dzielnicy w dwóch przylegających do siebie budynkach i posiada 11 komfortowych i nowocześnie wyposażonych sal lekcyjnych. Uczestnicy kursu mają do dyspozycji bibliotekę, salon, salę komputerową. W szkole jest dostępny bezpłatny internet.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .