LISA! Kursy Językowe za Granicą

Pekin - mini grupy

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Język chiński w Pekinie - Mini Grupy

Małe grupy – maksymalnie 6 osobowe dają gwarancje bardziej indywidualnego podejścia nauczyciela do uczestnika kursu. Ma to niewątpliwy wpływ na postęp nauki. Szkoła położona jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, w dzielnicy biznesowej Pekinu.


LISA-Sprachreisen-Chinesisch-Peking-Oper-Taenzerinnen-Papierschirme-Musik-chinesische-Kultur

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PEKIN - MINI GRUPY:

  1. Miejsce: nauka chińskiego (mandaryńskiego) w wielobrawnej i historycznej stolicy Chin
  2. Jakość: przyjazna szkoła, małe grupy, intensywna nauka
  3. Wybór kursów: "Kultura Chińska", "Odrywanie Pekinu", "Życie w Pekinie"

 

Pekin to niewątpliwe inspirujące miasto, które łączy nowoczesność w postaci niebotycznych  drapaczy chmur z antycznymi świątyniami i wąskimi, krętymi uliczkami. Stolica Chin jest kulturalnym i politycznym centrum kraju i słynie z niezliczonej liczby zabytków i atrakcji. Największą z nich jest  „Zakazane Miasto” – prawdziwy labirynt majestatycznych pałaców, dziedzińców, pięknie zdobionych bram. Cesarski Pałac położony jest w samym centrum tego ogromnego obszaru.  Pałac został zbudowany w latach 1406 i 1420 i przez wiele lat był niedostępny dla ogółu ludności – stąd nazwa „Zakazane Miasto”. Naprzeciwko kompleksu leży Plac Tiananmen, w którym mieści się Mauzoleum zbudowane na cześć Mao Zedonga oraz pomnik Bohaterów Ludowych. Te pomniki są symbolem najnowszej historii Chin. W mieście znajduje się wiele świątyń najbardziej znane to Świątynia Nieba i Beijing Dongyue.

null

W Pekinie, przez cały rok, w różnych miejscach odbywają się festiwale.  Z pewnością najbardziej znany ze wszystkich to chiński Nowy Rok.  Odbywa się w styczniu lub w lutym. Przez cały tydzień, w mieście wiele się dzieje, a zwłaszcza zachwycają kolorowe procesje uliczne, pokazy taneczne i spektakularne pokazy sztucznych ogni. Kulminacja następuje ostatniego dnia uroczystości.798 Dashanzi Arts District znajduje się w Chaoyang, w tej samej dzielnicy, co nasza szkoła. Tutaj stare fabryki zostały odnowione i przekształcone w centrum kulturalne z niezliczoną ilością galerii, pracowni, butików i kawiarni. Gdziekolwiek jesteś w Pekinie, nie będziesz mieć kłopotów ze znalezieniem czegoś do jedzenia w rozsądnej cenie. Mijając okna wystawowe słynnej ulicy handlowej Wanfujing  dotrzesz do pobliskiej ulicy Snack Wanfujing , gdzie znajdziesz szeroką gamę pysznych lokalnych przysmaków z egzotycznych składników! Spróbuj gorącej zupy z makaronem czy słodkie Guo Fu (kandyzowane owoce), a dla odważnych polecamy dania przyrządzane z rozgwiazd czy skorpionów!


Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .