LISA! Kursy Językowe za Granicą

Playa del Carmen

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka hiszpańskiego w Playa del Carmen

Na karaibskich plażach Playa del Carmen znajdziesz krystalicznie czystą, turkusową wodę oraz biały piasek. Lekcje w naszej szkole w Meksyku często odbywają się w ogrodzie, w cieniu wielkich palm.

Kurs języka hiszpańskiego w Playa del Carmen - opis miejsca

#

Meksykański kurort Playa del Carmen położony jest na karaibskim wybrzeżu Riwiery Majów na Półwyspie Jucatan. Jest to małe, przyjazne miasteczko, pełne długich, białych, piaszczystych plaż usianych palmami – w ich cieniu można schować się przed gorącym słońcem. Wielbiciele nadmorskiego wypoczynku będą zachwyceni krystalicznie czystą, błękitną wodą Karaibów. Ta dawna wioska rybacka to prawdziwy wakacyjny raj!

LISA-Sprachreisen-Spanisch-Playa-del-Carmen-Mexiko-Folklore-mexikanische-Farben-Muster-Haeuser-Maya-Kultur

Tradycyjne tiendas – małe, meksykańskie wiejskie sklepiki oferujące różnorodne produkty – w Playa del Carmen są szczególnie powszechne. Wzdłuż plaży biegnie cudowna promenada, która prowadzi do dużej latarni morskiej – symbolu miasteczka. Równolegle do promenady położona jest najbardziej popularna ulica miasta – Quinta Avenida – centrum towarzyskie i handlowe miasta. Można znaleźć tam mnóstwo sklepów, restauracji i barów, w których wieczorami i w nocy bawią się zarówno mieszkańcy Playa del Carmen, jak i turyści. Co wieczór pełne gości są również bary zlokalizowane na plaży, które przyciągają klientów chłodnymi drinkami i muzyką elektro. W Blue Parrot można przetańczyć całą noc pod rozgwieżdżonym niebem. Z Playa del Carmen warto wybrać się na ciekawe wycieczki do okolicznych miejsc – np. do Tulúm, dawnej osady Majów, gdzie podziwiać można prekolumbijskie świątynie oraz wieżę strażniczą (El Castillo).

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .