LISA! Kursy Językowe za Granicą

Palma de Mallorca

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Hiszpański w Palma de Mallorca 

Kwitnąca wyspa Morza Śródziemnego Mallorca dysponuje przeciętnie 300 słonecznymi dniami w roku. Wiosna poczujesz słodki zapach kwiatów migdałowych wypełniających powietrze.

null

Dlaczego warto wybrać Palma de Mallorca:

  1. Jakość: nauka hiszpańskiego na pięknej wyspie
  2. Lokalizacja: szkoła w centrum miasta, atrakcje w zasięgu ręki
  3. Wyjątkowa oferta: zajęcia indywidualne, hiszpański i żeglowanie


Mallorca jest jednym z najlepszych kurortów wakacyjnych basenu Morza Śródziemnego, z popularnymi miejscowościami takimi jak Magaluf, El Arenal i Paguera. Każdego lata wyspa gości turystów z całego świata, którzy cieszą się tu niezwykle bogatym życiem nocnym i czystymi, złotymi plażami. Z dala od zgiełku miasta wyspę cechuje idylliczny krajobraz małych, średniowiecznych wiosek ze słonecznymi sadami pomarańczowych drzew, otoczonych skalistymi górami i srebrzysto-zielonymi gajami oliwnymi. Odkryj ukryte strony wyspy, odwiedzając gotyckie kościoły, średniowieczne twierdze, niebieskie laguny, tętniące życiem porty rybackie oraz bazary pełne straganów i sklepów. Mallorca zachwyca turystów swymi pięknymi, piaszczystymi plażami, klifami i zielenią. Wczesną wiosną, od końca stycznia do lutego, kwitną tu drzewa migdałowe, których słodki zapach poczujesz w ciepłym powietrzu. Na Mallorce słońce świeci niemalże przez cały rok! Znajdziesz tu zarówno oblegane przez turystów miejsca na południowym zachodzie wyspy, jak i spokojne, zaciszne, piaszczyste plaże i skaliste zatoczki wzdłuż wybrzeża wyspy.

 

LISA-Sprachreisen-Spanisch-Spanien-Sprachunterricht-Lerngruppe-Terrasse-Sommer-draussen-lernen

Stolica wyspy, Palma de Mallorca, jest uroczym miasteczkiem portowym z 300,000 mieszkańców. Kulturowe i nowoczesne, zabytkowe, a jednocześnie modne słoneczne miasto miasto każdego roku przyciąga turystów ze wszystkich stron świata, zachęcając ich swoją bogata kulturą, niezliczonymi butikami, najlepszymi restauracjami i stylowymi barami. Otoczona górami Palma jest pełna zapierających dech w piersiach widoków, takich jak pałac królewski i majestatyczna, gotycka katedra, której wieże wznoszą się nad palmowymi drzewami. Katedra jest szczególnie dobrze widoczna z drogi, prowadzącej nad morze. Palma oferuje szeroki wybór rozrywek kulturalnych i kulinarnych przysmaków, na przestrzeni lat stała się prawdziwym klejnotem kulturowym w sercu Balearów. Miłośnicy historii będą tu w swoim żywiole. Mallorca została zaatakowana, okupowana i zamieszkała przez lata przez Rzymian, Bizantyjczyków, mieszkańców północnej Afryki i Katalończyków, którzy pozostawili po sobie na wyspie fascynującą i różnorodną architekturę. Kuchnia Mallorci jest kombinacją elementów każdej z tych różnych grup kulturowych, a jej typowe specjały to miedzy innymi arròs brut (pyszny ryż zapiekany z mięsem z królika i kurczaka), pieczone prosię, świeżo przyrządzone owoce morza i gulasz z homara.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .