LISA! Kursy Językowe za Granicą

Nicea

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Francuski - Obóz językowy w Nicei

Wzdłuż długich piaszczystych plaż Nicei rosną duże palmy, których cienie pokrywają nadmorskie promenady. W tym mieście na każdym kroku czuć śródziemnomorską elegancję Lazurowego Wybrzeża. Program przeznaczony jest dla osób w wieku 15-21 lat.


LISA-Sprachreisen-Schueler-Franzoesisch-Nizza-Sommerferien-Hafen-Segelboote-Meer-Sonne-Strand-Ausfluege-RivieraDLACZEGO WARTO WYBRAĆ OBÓŻ JĘZYKOWY W NICEI:

  1. Miejsce: Nauka języka Francuskiego na Côte d'Azur
  2. Dostępne kursy: ogólnojęzykowe, intensywne, przygotowujące do matury
  3. Szeroki wybór terminów: Wielkanoc, lato, jesień

 

Nicea to wspaniałe miasto pełne eleganckich domów oraz piaszczystych plaż, przy których błyszczą w słońcu błękitne wody Lazurowego Wybrzeża. Warto tu wybrać się na spacer długą, nadmorską promenadą. Można też zwiedzić romantyczne wąskie uliczki historycznego centrum miasta pełne modnych sklepów odzieżowych oraz kawiarenek. Koniecznie spróbuj w jednej z nich pysznego francuskiego naleśnika – crêpe!

Lekcje odbywają się w nowoczesnej szkole językowej położonej w samym centrum Nicei. Piaszczysta plaża oraz promenada znajdują się od niej w odległości jedynie 15 minut spacerem. Szkoła otoczona jest małymi kawiarenkami oraz różnorodnymi sklepami. Wszystkie sale lekcyjne są dobrze oświetlone i przestronne. Zajęcia zostały tak zaplanowane, aby nauka francuskiego była dla kursantów przyjemna, dzięki czemu wszyscy bardzo szybko robią postępy. Pod koniec kursu w Nicei będziesz swobodnie posługiwać się językiem francuskim.

 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Franzoesisch-Nizza-Frankreich-Freizeitprogramm-Betreuung-Schueler-internationale-Teilnehmer-Franzoesischkurs

 

Zajęcia po lekcjach

W cenę kursu językowego LISA! Kursy dla nastolatków wliczony jest pakiet zajęć pozalekcyjnych. W weekendy odbywają się dalsze, całodniowe wycieczki, m.in. do słynnego z festiwali filmowych Cannes oraz do St. Tropez. Dwa razy w tygodniu organizujemy popołudniowe wycieczki z przewodnikiem, np. po historycznym centrum Nicei lub po okolicznych miejscowościach Villefranche i Eze. Będziemy również spędzać dużo czasu na plaży, zaprosimy też wszystkich kursantów na wieczór naleśnikowy, a także na seanse francuskich filmów w plenerze i dyskoteki szkolne.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .