LISA! Kursy Językowe za Granicą

Totnes

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Obóz języka angielskiego dla osób od 6 do 17 lat  (lato)

Przeżyj niezapomniane wakacje w malowniczej miejscowości otoczonej cudownymi, wiejskimi krajobrazami! Totnes to miasteczko położone w południowo-zachodniej Anglii, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Obóz języka angielskiego w Totnes
 

null


Malownicze miasteczko Totnes, liczące ok. 7500 mieszkańców, położone jest w południowo-zachodnim hrabstwie Devon w Anglii. Ludzie żyją tutaj w harmonii z naturą – otaczają ich cudowne, wiejskie krajobrazy. W centrum tego uroczego miasta znajdują się tradycyjne, typowo brytyjskie domki, puby, restauracje oraz sklepy ze zdrową żywnością. Warto napić się prawdziwej angielskiej herbaty w jednej z kawiarni położonych wzdłuż rzeki Dart. Totnes to miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – wielbiciele sztuki zachwyceni będą jego licznymi, małymi galeriami, a sportowcy znajdą tu znakomite warunki do ćwiczeń. Miłośnicy przyrody koniecznie powinni wybrać się do położonego w pobliżu Parku Narodowego Dartmoor, a zakupoholicy na ulicę High Street, pełną różnego rodzaju sklepów. Osobom pragnącym silnych wrażeń polecamy wycieczkę do nawiedzonego zamku, Berry Pomeroy Castle. Ponoć w tych romantycznych ruinach wciąż słychać głosy dam i panów, którzy mieszkali tam wiele lat temu. Wrażliwszym proponujemy zamek Normanów, gdzie duchy nie straszą, a z którego rozpościera się cudowny widok na miasto i okolice.

Drodzy Rodzice, Z chęcią udzielimy Państwu wyczerpujących informacji na temat kursów językowych w Totnes i pomożemy wybrać odpowiedni kurs dla Państwa dziecka. Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem – dane kontaktowe znajdą Państwo w okienku po lewej stronie.

Zadaj pytanie
Wyślij