LISA! Kursy Językowe za Granicą

LISA! Kursy językowe za granicą - Kapsztad - RPA

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy angielskiego - Kapsztad Centralny

To cudowne miasto należy do jednych z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Tutaj spotykają się dwa oceany.  Widok z Mountain Tabela zapiera dech w piersiach. Stąd dotrzesz do Przylądka Dobrej Nadziei, zobaczysz legowiska pingwinów lub udasz się na safari. Najodważniejsi zanurkują w specjalnej klatce i staną twarzą w twarz z żarłaczem białym. Doskonała propozycja na kurs angielskiego dla osób dorosłych w każdym wieku!

null

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KAPSZTAD-CENTRALNY:

 1. Lokalizacja: centralne położenie w pobliżu największych atrakcji
 2. Jakość: nowoczesna szkoła, wysoki poziom kursów, grupy międzynarodowe
 3. Szeroki wybór: kursy ogólne, biznesowe, egzaminacyjne, specjalistyczne


Kapsztad (Cape Town) – ze względu na swoje położenie i niezwykłą urodę uważany jest za najpiękniejszy „koniec świata”. Miasto jest jednocześnie jednym z najważniejszych portów w Afryce i ważnym ośrodkiem gospodarczym - ale nie to przyciąga i zachwyca gości z całego świata. Zapierające dech w piersiach widoki, olbrzymia ilość atrakcji, doskonała kuchnia, piękne plaże, nietuzinkowa kolonialna architektura sprawiają, że podróż do Kapsztadu będziesz wspominać przez wiele lat i zapragniesz jeszcze wrócić tam.


null  

Kurs językowy LISA!  »

Kursy językowe w Kapsztadzie-Centralnym  to wysokiej jakości programy nauki języka angielskiego połączone z różnego rodzaju  zakwaterowaniem.  Kursy rozpoczynają się w określonych  terminach, przeważnie w poniedziałki  (terminy można sprawdzić tutaj) i mogą odbywać się zarówno rano jak i popołudniu. Przeznaczone są dla osób dorosłych. Najczęściej wybierane są przez osoby pracujące oraz studentów. Szkoła oferuje kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania - od początkującego do zaawansowanego.


Jakość LISA! »

LISA! jest międzynarodową firmą słynącą z bezkompromisowej jakości oferowanych kursów. 20 lat doświadczenia na najtrudniejszych rynkach europejskich pozwoliło nam zbudować markę, która symbolizuje najwyższą jakość. Wszystkie szkoły, które mamy w swojej ofercie muszą spełniać bardzo surowe wymagania – dotyczą one przede wszystkim kadry lektorskiej, która bezwzględnie musi posiadać kwalifikacje do nauczania języka angielskiego jako obcego  oraz wykazać się minimum kilkuletnim doświadczeniem.


Do jakiej grupy trafię. Dlaczego kursy wyjazdowe są tak skuteczne? »

Wyjazd na kurs językowy to wielkie wyzwanie i skok na głęboką wodę. W tym czasie skupisz się tylko na jednym – nauce angielskiego. Zapomnisz o pracy, sprawach rodzinnych, znajomych itp. Przez 24 godziny na dobę, czy tego chcesz czy nie, będziesz musieć przestawić się na inny język. Na kursie, na wyprawie ze znajomymi z grupy, przy kolacji z rodziną goszcząca, na zakupach, na wycieczce itd. - język polski Ci się nie przyda.

Trafisz do właściwej grupy na podstawie analizy dotychczasowych umiejętności językowych.  Pierwszego dnia kursu będziesz musieć napisać test, czasami niezbędna może okazać się również rozmowa z metodykiem. Oczywiście jakby okazało się, że Twoja grupa językowa jest za niska lub za wysoka, istnieje możliwość zmiany grupy.

Już nawet krótki kurs gwarantuje olbrzymi postęp w rozumieniu ze słuchu, swobodzie wypowiadania się, rozwoju słownictwa. Wyjazd to najefektywniejszy sposób na naukę języków obcych.


Dojazd na miejsce kursu »

Przelot nie jest wliczony w cenę kursu. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć  najdogodniejsze i najtańsze połączenie lotnicze. Jak już wylądujesz i odbierzesz bagaże rozpocznie się kolejny etap Twojej podróży - dotarcie z lotniska do miejsca zakwaterowania. Na lotnisku będzie na Ciebie czekał kierowca, który Cię odbierze i zawiezie do miejsca zakwaterowania. W Kapsztadzie ta usługa jest bezpłatna! Pamiętaj, że, musisz przesłać do biura LISA! swój bilet lotniczy lub szczegóły lotu. Oczywiście dotyczy to sytuacji kiedy przelot był rezerwowany we własnym zakresie.


 

Czas wolny po zajęciach  - Kapsztad Centralny – atrakcje:

 • piknik na Noordhoek Beach

 • wycieczka do dawnego więzienia na wyspę Robben

 • odwiedziny słynnego planetarium w Kapsztadzie

 • wyprawa do parku narodowego Table Mountain National Park

 • niesamowite widoki z Lions Head w Table Bay

 • spacer po zielonym parku Company's Garden

 • wjazd kolejką linową na Table Mountain

 • degustacja wina w jednej z pobliskich winnic

 • zakupy na rynku „designu” w małej miejscowości Old Biscuit Mill

i wiele innych...

Ze względu na ograniczoną ilość wolnych miejsc, prosimy o dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem. Jeśli do planowanego wyjazdu jest mniej niż kilka tygodni, prosimy o kontakt z biurem LISA! w celu potwierdzenia dostępności. Prosimy również zwrócić uwagę na to, że kursy rozpoczynają się w poniedziałki, a na miejscu należy być najczęściej dzień wcześniej, czyli w niedzielę. Kursy kończą przeważnie w piątki,  zakwaterowanie jest opłacone do soboty i na ten dzień należy rezerwować przelot powrotny. Dokładne daty kursów i zakwaterowania znajdziesz w zakładce "DATY KURSÓW". W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez E-Mail Jeśli decyzja odnośnie wyjazdu została podjęta prosimy o dokonanie rezerwacji.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .