LISA! Kursy Językowe za Granicą

Powell River

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski  w Powell River  (10-17 lat)

W Powell River czeka na Ciebie mnóstwo przygód, które będziesz przeżywać razem z nowymi znajomymi z całego świata. Ta malownicza miejscowość otoczona jest oceanem, czystymi jeziorami, gęstymi, zielonymi lasami i ośnieżonymi szczytami górskimi – idealne miejsce dla aktywnych osób!

null  


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ POWER RIVER:

  1. Miejsce: nauka angielskiego nad morzem, 5 min. od plaży, pośród pięknej kanadyjskiej przyrody
  2. Zajęcia rekreacyjne: hokej, jazda konna, biwaki, rajdy rowerami górskimi, narty wodne
  3. Programy rodzinne: możliwość wyjazdu całej rodziny


Powell River to malownicza miejscowość położona w dystrykcie Sunshine Coast na zachodnim wybrzeżu Kanady. Miasto rozciąga się wzdłuż linii brzegowej Oceanu Spokojnego, a od wschodu otaczają je jeziora, lasy i góry, co czyni je idealnym miejscem dla osób, które lubią uprawiać różnego rodzaju sporty na świeżym powietrzu. Można tu np. pływać kajakiem lub łódką po jednym z pobliskich jezior, wybrać się na przejażdżkę konną po bujnych, zielonych terenach, jeździć po wzniesieniach na rowerze górskim lub obozować pod namiotem w dzikim kanadyjskim lesie. Każdego roku przyjeżdżają tu aktywni młodzi ludzie ze wszystkich stron świata, żeby spędzić niezapomniane wakacje.


null

Twój kurs językowy (kliknij aby rozwinąć) »

Twoje lekcje odbywać się będą w naszej szkole językowej, położonej w samym centrum Powell River. Długa, piękna plaża oddalona jest od niej o jedynie kilka minut spaceru. W szkole znajduje się dobrze wyposażona świetlica, w której kursanci spędzają przerwy między lekcjami oraz pracownia komputerowa. Na jej terenie jest również duża hala sportowa z boiskami do hokeja, koszykówki i siatkówki. Lekcje odbywają się w międzynarodowych grupach, a wszyscy nauczyciele to native-speakerzy specjalizujący się w nauczaniu nastolatków. Kursanci podzieleni są według wieku i poziomu zaawansowania. W tygodniu odbywa się 20 lekcji po 45 minut każda.

 

Zajęcia pozalekcyjne:

W cenę kursu językowego LISA! Kursy dla nastolatków wliczony jest pakiet zajęć pozalekcyjnych. Codziennie po lekcjach, a także w weekendy będziesz mógł wziąć udział w proponowanych przez nas atrakcjach. W Powell River istnieją znakomite warunki do pływania, nurkowania, żeglowania, a także do uprawiania narciarstwa wodnego. Wybierzemy się również wspólnie na camping, spróbujemy jazdy konnej oraz wypożyczymy rowery górskie. Podczas kursu będziesz też mieć możliwość sprawdzić swoje umiejętności w łucznictwie oraz w grze w mini-golfa. W weekendy odbywają się dalsze wycieczki. W pierwszy weekend zorganizujemy rejs większą łodzią połączony z piknikiem i nurkowaniem. Ci, którzy zostają w Powell River na dwa pełne weekendy, będą mieli możliwość zwiedzić położone na południu miasto Victoria. Dla osób, które wybrały 4-tygodniowy kurs na trzeci weekend w Kanadzie zaplanowaliśmy wyjazd do Vancouver.


Akredytacje (kliknij aby rozwinąć) »

LISA! Podróże Językowe posiada ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji kursów językowych. Nasze placówki znajdują się w całej Europie. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone i najlepsze szkoły językowe, spełniające najwyższe wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Szkoła w Powell river posiada nastepujące akredytacje: Languages Canada, EQA - Education Quality Assurance British Columbia, Imagine Canada.


Dojazd (kliknij, aby rozwinąć) »

Bilety lotnicze nie są wliczone w cenę kursów językowych LISA! Sugerujemy rezerwację przelotu dla Państwa dziecka na lotnisko Vancouver (YVR). Przylot na kurs i wylot do domu powinny odbyć się albo w soboty, albo w niedziele. Choć nie oferujemy usługi asysty podczas lotu, nasz pracownik przywita Państwa dziecko na lotnisku i zawiezie je do jego miejsca zakwaterowania. Transfer w obie strony wliczony jest w cenę kursu w wyznaczonych godzinach.

Zadaj pytanie
Wyślij