LISA! Kursy Językowe za Granicą

Londyn - Camden

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Londynie - Camden

Usytuowana w samym centrum Londynu dzielnica Camden uchodzi za prawdziwą kolebkę mody. Turyści, w tym znajdującym się nieopodal Oxford Street i zielonego Parku Regent’s miejscu, znajdą mnóstwo tradycyjnych sklepów oraz pubów, a także miejsc, w których można posłuchać doskonałej muzyki na żywo. Komunikację usprawnia pobliska stacja kolejowa, oferująca sprawne połączenia z innymi miastami Wielkiej Brytanii.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-London-Camden-Sprachschule-Shopping-Camden-Lock-Market  


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LONDYN - CAMDEN:

  1. Modne Camden: zajęcia w dzielnicy będącej kolebką nowych trendów
  2. Jakość: międzynarodowa szkoła, z bogatą ofertą dodatkowych warsztatów
  3. Lokalizacja: atrakcje Londynu w zasięgu ręki
 

Wspomniany wcześniej modowy charakter Londynu kreują wydarzenia, przyciągające tutaj tłumy osób śledzących najnowsze trendy. Każdego roku, w pobliżu Muzeum Historii Naturalnej organizuje się London Fashion Week, gdzie najlepsze modelki świata prezentują wyjątkowe ubrania najbardziej znanych projektantów. Oryginalną odzież nabyć można w wielu miejscach, np. sklepie Selfridges, czy domu towarowym Harrods, a także na niezliczonych ulicznych bazarach: Camden Lock, Portobello Market, Nothing Hill, Brick Lane, Spitalfields, Covent Garden i Marylebone High Street w Paddisnton. Jeśli zaś bardziej od zakupów cenisz sobie zapach aromatycznej kawy, polecamy wybrać się do jednej z tutejszych znakomitych kawiarni. Ci, którzy byli choć raz w tym mieście przekonali się, że ono nigdy nie kładzie się spać. Mieszkańcy prowadzą intensywne i bardzo szybkie tempo życia. Dzieje się tak między innymi dzięki temu, że Londyn skrywa w sobie mnóstwo ciekawych miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć: Pałac Buckingham, Trafalgar Square, National Portrait Gallery, British Museum, czy Tower of London. Jeśli po raz pierwszy wybierasz się do angielskiej stolicy, z pewnością poczujesz się w niej jak u siebie. Wpłyną na to dzielnica Soho, słynąca z rozwiniętego życia nocnego oraz oświetlony plac Piccadilly Circus. Londyn to siedlisko najlepszych znanych światu klubów (Sin, Soho Bar), które zapewniają odwiedzającym fantastyczną rozrywkę oraz niezapomniane wrażenia. Egzotyczne restauracje i sklepy w swoich ofertach posiadają szeroki wybór potraw i asortymentu.


null

 

Chcąc zaznajomić się z pięknem Londynu, serdecznie polecamy spacer wzdłuż South Park przy Tamizie, skąd rozpościera się przejmujący widok na Wieżę Londyńską (Tower of London) z Mostu Milenijnego ( Millennium Bridge). Wieża stanowi najbardziej rozpoznawalny punkt na planie Londynu, podobnie jak Katedra Św. Pawła, która wtapia się w wizerunek miasta swoim wielkim kopulastym dachem. Podążając dalej, napotkają Państwo na imponujące opactwo Westminster oraz wskazujący całemu miastu godzinę zegar na ogromnym Big Benie. Naprzeciw niego znajduje się London Eye, którego szczyt daje niezapomnianą okazję do podziwiania uroków miasta i jego charakterystycznego pędu. Wieczór to idealna pora, by odbyć londyńską podróż jedną z kultowych czarnych taksówek pośród morza kolorowych.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .