LISA! Kursy Językowe za Granicą

Exeter

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego w Exeter

Połącz skuteczną naukę z wypoczynkiem na klimatycznym i odprężającym południowym wybrzeżu Anglii. Ludzie z całego świata przyjeżdżają do tego miasta u brzegu rzeki Exe po to, by wśród malowniczych widoków i sympatycznych mieszkańców, uczyć się języka angielskiego.

LISA-Sprachreisen-Englisch-Exeter-Meer-Kueste-Steinkreise-Monolithen-mystisch-Berge-huegel-Landschaft-NaturparkDLACZEGO WARTO WYBRAĆ EXETER:

  1. Doskonałe miejsce: nauka angielskiego w pięknym, historycznym mieście
  2. Jakość: szeroki wybór kursów w tym egzaminacyjne, uczestnicy z całego świata
  3. Doskonała lokalizacja: w samym centrum miasta, krótkie odległości do miejsca zakwaterowania

 

City College of Exeter w południowej Anglii, leży w malowniczym hrabstwie Devon nad rzeką Exe, zaledwie 2 godziny drogi od stolicy mody i muzyki - Londynu. Jak donoszą dokumenty i zabytki, takie jak Katedra św. Piotra z 1050r. oraz mnóstwo muzeów i pomników, rejon ten zasiedlony został przez Rzymian. Nieopodal Parku Narodowego Dartmoor, będziesz miał(a) możliwość zobaczyć kamienne kręgi, wieloletnie grobowce i ruiny pośród niezepsutej cywilizacją przyrody.


LISA-Sprachreisen-Englisch-Exeter-Unterkunft-Dachterrasse-Sommer-Aussicht

 

Podróż językowa dla dorosłych do Exeter w Wielkiej Brytanii jest wyjątkową okazją poznania historii wyspy, która znajduje swoje ślady w każdej późniejszej epoce, nawet współczesnej. Dzięki temu, możesz cofnąć się w czasie i zgłębić tajniki epoki kamienia, pozostawionego dziedzictwa rzymskiego, kręgów w tajemniczym Dartmoor, a także urzekających domów z drewna i wspaniałej katedry. Ludzie z całego świata przyjeżdżają do tego miasta u brzegu rzeki Exe po to, by wśród malowniczych widoków i sympatycznych mieszkańców, uczyć się języka angielskiego. Nasza szkoła w Exeter znajduje się bezpośrednio w centrum miasta, zaledwie kilka kroków od licznych sklepów i restauracji. Posiada osiem nowoczesnych sal lekcyjnych i mały odkryty taras. Budynek jest przestronny. Podczas przerw uczestnicy kursu bez problemu mogą prowadzić dyskusje w międzynarodowym gronie.

 

Zadaj pytanie
Wyślij